Firma Viewsonic nie cieszy się jeszcze dużą renomą na rynku przenośnych urządzeń multimedialnych. Nie przeszkadza im to jednak śmiało walczyć o swoje z technologicznymi potentatami. Dowodem tego niech bedą przedstawione poniżej urządzenia.

Viewsonic V350

Smartphone ten jest pierwszym urządzeniem tego typu, wyposażonym w system Android Froyo oraz zdolnym do obsługi 2 kart SIM. Wypuszczając go na rynek firma Viewsonic chciałaby zdobyć serca (i kieszenie) klientów biznesowych, którzy dbają o rozdzielenie swojego życia zawodowego i prywatnego, a dwa telefony ciążące im w kieszeni to zbyt wiele.

Blackberry vs. Apple

Ze szczegółów technicznych firma potwierdza dotykowy ekran 3,5'' HVGA,  aparat 5 MP, slot kart MicroSD, Wi-Fi, Bluetooth oraz GPS. Cena jeszcze nie znana.

ViewPad 10PRO

Druga ciekawą nowością jest 10-calowy tablet posiadający możliwość zainstalowania 2 systemów operacyjnych. Tak więc jest to idealne rozwiązanie dla niezdecydowanych. Windows 7 czy Android - oto jest pytanie. Dzięki ViewPadowi 10 nie musicie wybierać.

Tablet i netbook w jednym

Wygodnym rozwiązaniem jest na pewno możliwość przełączania systemów bez restartu urządzenia. Za wydajna prace sprzętu odpowiada nowy procesor Intel Oak Trial. Obraz wyświetlany jest w rozdzielczości 1024 x 600, na ekranie podświetlanym LED. W kwestiach łączności urządzenie obsługuje technologie 3G, Wi-Fi i Bluetooth. Bateria zaś starcza na 6 h pracy.

No to kto ośmieli się po lekturze tego artykułu zdradzić Apple na rzecz Viewsonic?

źródło: gizmag