Gry online, demotywatory, facebook - oto najpopularniejsze "umilacze" pracy. Czy mają szansę dołączyć do nich ćwiczenia fizyczne?

Jeżeli tylko dzień w którym przyniesiemy do biura taki fotel, nie będzie ostatnim w tej pracy, to chyba nic nie stoi na przeszkodzie.

Urządzenie GymyGym zostało zaprojektowane i skonstruowane przez Adama Ben-Davida. Wprowadzając fotel na rynek chciałby on zachęcić osoby pracujące za biurkiem do zwiększenia aktywności fizycznej. Tyczy się to także tych dość mocno zaniedbanych w tym zakresie, gdyż GymyGym wytrzymuje masę użytkownika do 136 kg.

Konstrukcja fotela pozwala na wykonywanie 16 różnych ćwiczeń, wzmacniających wszystkie najważniejsze grupy mięśni. Aby zapewnić maksymalny komfort, oparcie i  siedzisko wykonane jest z elastycznych pasów, które dostosowują się do sylwetki ćwiczącego.

Co ważne po skończonych ćwiczeniach krzesła używać można w normalny sposób. Wszelkie linki i uchwyty chowane są pod siedzeniem. Dlatego właśnie, drodzy pracodawcy, zadbajcie o zdrowie swoich pracowników, czy 599 $ wydane na taki fotel to zbyt wielka cena za zdrowo wyglądającego i wysportowanego podwładnego? Na pewno wyjdzie taniej niż karnet na siłownię.

źródło: gizmag

P.S: Na rozgrzewkę filmik instruktażowy: