Muzyki odtwarzanej na komputerze możesz słuchać w całym domu!

Wprowadzenie formatu MP3 oraz innych formatów cyfrowych przyczyniło się do poszerzenia zakresu zastosowań komputerów osobistych. W wyniku tego komputer stał się podstawowym urządzeniem, na którym odtwarzana jest muzyka w domu. Mimo, że  daje to wiele nowych możliwości, nie chcemy ograniczać się do słuchania muzyki w jednym miejscu. Teraz dostępne jest rozwiązanie pozwalające słuchać muzyki w dowolnym miejscu.

Możliwość taką daje nam oczywiści system muzyczny BOSE SoundLink i technologia bezprzewodowa. Nic prostszego. Nie jest nam potrzebne żądne oprogramowanie ani skomplikowana konfiguracja. Wystarczy podłączyć do gniazdka USB w komputerze niewielkich rozmiarów urządzenie SoundLink, a następnie wybrać rodzaj odtwarzania muzyki - iTunes, radio internetowe, serwisy rekomendujące muzykę - i słuchać muzyki, korzystając z bezprzewodowego systemu BOSE. Niezależnie od tego, czy odtwarzane jest radio internetowe, czy muzyka z Twojej cyfrowej biblioteki, wszystko ożywa dzięki dźwiękowi dostarczanemu przez system firmy BOSE. Jest on również przenośny. W jego skład wchodzi akumulator litowo-jonowy, który pozwala korzystać z systemu w dowolnym miejscu w domu i na zewnątrz. A poręczny pilot zdalnego sterowania umożliwia wybór utworów i regulację poziomu głośności.

Oto niektóre zalety urządzenia:

  • Wystarczy podłączyć urządzenie do portu USB. Nie ma konieczności instalowania oprogramowania
  • Akumulator litowo-jonowy ma większą moc i zapewnia dłuższy czas odtwarzania niż inne akumulatory
  • Zintegrowany układ zapewnia jakość oferowaną przez zestaw wzmacniaczy, korektorów i głośników - jakość dźwięku jest przez cały czas tak samo dobra, a użytkownik nie musi regulować żadnych parametrów
  • Zestaw zastrzeżonych technologii przetwarzania sygnału zapewnia doskonałe wrażenia odsłuchowe przy dowolnym poziomie głośności
  • Dołączony pilot zdalnego sterowania

Urządzenie BOSE SoundLink dostępne jest jedynie w kolorze czarnym. Jego wymiary to: 30,7 x 17,1 x 10,3 cm, a cena kształtuje się w granicach 2999 pln.

źródło: bose