Bawełniana czy koronkowa bielizna?

Która z pań nie raz zastanawiała się, czy lepszym wyborem będzie dla niej bawełniana, czy koronkowa bielizna. Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ wiele zależy od naszych indywidualnych preferencji. O ile bielizna z koronki będzie zmysłowa, kusząca i pobudzająca męską fantazję, tak bawełniana zachwyci niebywałą wygodą i komfortem noszenia oraz niekwestionowaną uniwersalnością, sprawdzającą się podczas wielu stylizacji. 

Koronki, ach te koronki...

Koronkowa bielizna jest często wybierana przez te przedstawicielki płci pięknej, które świadome swojej kobiecości, pragną na każdym kroku ją podkreślać. Lubią emanować seksapilem, aby tym samym wodzić męskie zmysły na pokuszenie. Jednak koronka nie jest zarezerwowana wyłącznie dla bielizny. W branży odzieżowo-tekstylnej zajmuje zaszczytne miejsce, gdyż nie ma drugiego, równie efektownego materiału, który w tak fenomenalny sposób podkreślały by wszystkie kobiece wdzięki. 

Koronkowa bielizna w wersji dla wymagających pań  

Bielizna z koronki zachwyca niebywałą różnorodnością, ponieważ obejmuje bogactwo rozmaitych zestawów, mniej lub bardziej fantazyjnych, spośród których każda kobieta jest w stanie wybrać dla siebie coś idealnego. Nocne koszulki z majtkami, fikuśne babydoll, eleganckie biustonosze, seksowne body, zmysłowe peniuary oraz wiele innych. Aby przekonać się, z jak szerokim asortymentem mamy do czynienia, warto wejść na stronę   https://www.kontri.pl/pl/menu/bielizna-erotyczna/zmyslowa-bielizna/bielizna-koronkowa-938.html

Bielizna z bawełny – gdy liczy się komfort i wygoda

Alternatywą dla bielizny z koronki są zestawy z miękkiej i przyjemnej dla skóry bawełny, która nie tylko zapewnia wysoki komfort noszenia, ale również ochronę dla miejsc intymnych. Jest niczym druga skóra, dzięki czemu może swobodnie oddychać, a to z kolei jest niezwykle istotne podczas gorących, letnich dni. Podobnie jak koronkowa, zachwyca dużą różnorodnością i efektownym wykończeniem. 

Bawełniana, a koronkowa bielizna? Czym się różni? 

Bielizna z koronki może początkowo wydawać się mało elastyczna, gdyż nie jest tak rozciągliwa jak ta z bawełny. Jednak jak się okazuje, o wiele lepiej kształtuje ciało. W koronkowym biustonoszu piersi zyskają ładniejszą oprawę niż w bawełnianym modelu. Podobna zasada dotyczy majtek. W koronkowych figach pośladki będą wyglądać wręcz oszałamiająco! To między innymi dlatego bielizna z koronki stanowi polecany wybór na romantyczną kolację z ukochanym czy pełną upojnych doznań noc. Stanowi bowiem ukoronowanie intymnych chwil z partnerem – w prawdziwie ponętnym wydaniu.