Żelkowe szklanki

Żelkowe szklanki

Przyznam szczerze, że takiego rozwiązania problemu brudnych naczyń się nie spodziewałem. Co wy na to żeby po imprezie wszystkie szklanki po prostu zjeść! Dzięki grupie designerskiej The Way We See The World ta szalona wizja zostaje urzeczywistniona.

Bezpieczne szklanki

Żelkowe szklanki zaprezentowane zostały światu 26 czerwca na 2. corocznym konkursie Jell-O Mold i z miejsca zyskały rzeszę fanów. W całości wykonane z żelatyny roślinnej (agar agar) szklanki, dostępne były w kilku smakach: cytryna-bazylia, imbir-mięta i rozmaryn-buraki (jakby nie mogli po prostu zrobić truskawkowych).

Szklanki o podwójnych ściankach

Na szczęście dla tych, którym te specyficzne mieszanki nie przypadły do gustu, szklanek nie trzeba zjadać, aby się ich pozbyć. Można je też rzucić w trawę gdzie spokojnie rozłożą się przy pierwszym deszczu i stanowić będą doskonały nawóz.

źródło: yankodesign

Podobne wpisy
XXI wiek jest szczególnym okresem, gdzie jedną z popularniejszych form rozrywki stają się gry komputerowe.
Mosty to jedne z najpopularniejszych sposobów na uzupełnienie brakującego uzębienia. Dzięki nim można bez poczucia
Sklepy odzieżowe są odwiedzane przez nas niezwykle często. Wiąże się to z wieloma zmianami -
0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów

2 thoughts on “Żelkowe szklanki”

  • Wiem, ze to głupie, ale skoro jak je wyrzucimy to się rozpuszczą po deszczu… To jak naleje w nie wody to nie nie rozpuszczą (nie mówię, że od razu ale czy nie za szybko – bo jednak mało ludzi zmienia szklankę co „dolewkę”)?

  • Porwane (jak na zdjęciu) kawałki szklanek rozkładają się w trawie, a deszcz po prostu przyspiesza ten proces. Gdyby szklanki rozpuszczały się w dłoniach, już po pierwszym drinku, nie miało by to większego sensu…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*