Wykorzystaj ponownie już zużyte świeczki!

candleMoja babcia, w listopadzie, „recylinguje” stare znicze 🙂 Przy okazji oszczędza sporo pieniędzy. Kiedy byłam mała bardzo lubiłam patrzeć jak rozlewa wosk do szklanych pojemników.

Tym razem bardziej praktycznie. Co robicie ze świeczkami, które już się wypaliły albo z takim, które straciły swój knot? Możemy je wyrzucić albo przerobić w domowy sposób na nowe świeczki. Przy okazji mamy możliwość pokombinować trochę przy designie tych nowych, co sprawia przy tej pracy chyba największą przyjemność. Tak właśnie robi Cara Hall. Na swoim blogu Failed Feminist demonstruje jak stworzyć „nową” świeczkę, jak np. ta powyżej.

Cara uważa, że zrobienie świeczki to bardzo prosta sprawa, ale wykonanie perfekcyjnej śweiczki jest zdecydowanie trudniejsze! 🙂

A tu zapraszam po szczegóły: failed feminist Warto!

źródło: greenupgrader

Podobne wpisy
IT jest prężnie rozwijającą się branżą. Od 2 lat możemy zauważyć na rynku wzrost powstających
Nowe technologie finansowe wzbogacają rynek bankowy. Klienci chcą coraz szybciej wpłacać i wypłacać środki finansowe
Najprostszym sposobem na zmianę wyglądu telefonu jest albo wymiana jego obudowy na nową, albo nałożenie
0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów

You may also like...

2 komentarze

  1. Patryk napisał(a):

    No ciekawy sposob na zaoszczedzenie jakiegos grosza, zwlaszcza, ze zbliza sie wszystkich swietych 🙂 Bede musial to wyprobowac 😀

  2. Ania napisał(a):

    Rzeczywiście nie jest to takie proste jakby się mogło wydawać.\r\nWiem z doświadczenia, że wcale taka idealna świeczka niestety nie wychodzi. Kiedyś postanowiłam wykonać świeczki z ziarnami przeterminowanej kawy. Wyglądały pięknie, ale o mało co nie spaliłam domu:/ świetnie palą się takie ziarna kawy:)\r\nWięc ostrożnie proszę:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*