Wirtualny Park Narodowy

Wirtualny Park Narodowy

Jaki jest najważniejszy produkt eksportowy Ameryki? McDonalds, Coca Cola, amerykańska popkultura, styl życia? Lista może być jeszcze dłuższa, ale czy ktokolwiek z nas umieściłby tam amerykańską przyrodę? Czy kraj gdzie jeszcze do niedawna samochody paliły mniej więcej tyle, co średniej wielkości czołg ma w ogóle czym się pochwalić? Oczywiście, że tak a strona Nature Valley Trail View stanowi na to niezbity dowód.

Serwis ten to coś w rodzaju google street view (którego tak nawiasem mówiąc gorąco witamy w Polsce) przy czym nie koncentruje się on na miejskim krajobrazie, a raczej na najbardziej spektakularnych przyrodniczych lokacjach. Aplikacja daje nam możliwość przespacerowania się szlakami Wielkiego Kanion, Parku Narodowego Yellowstone oraz Great Smoky Mountains. W planach jest natomiast sfotografowanie bagien Everglades na Florydzie.

Nature Valley Trail View jest zatem ciekawą alternatywą dla osób lubiących podróże „palcem po mapie”. Niech jednak zachętą do wcielenia podróżniczych planów w życie będą słowa Łukasza Szoszkiewicza – podróżnika i twórcy bloga choosetravel.pl – „Sam przeszedłem się jedną z tras, którą miałem przyjemność poznać w rzeczywistości i faktycznie ? projekt robi wrażenie. Niestety nadal nie jest to nawet namiastka tego, co oferuje nam chociażby Wielki Kanion.”

źródło: choosetravel.pl

Podobne wpisy
W jaki sposób otworzyć sklep internetowy ? To pytanie zadaje sobie wiele osób, które marzą
Kody promocyjne to ciągi alfanumeryczne, które sklepy internetowe oferują jako dodatek i zachęta do zakupów
Współczesne laptopy stają się coraz bardziej wydajne, lecz najbardziej zauważalna przemiana zachodzi w ich gabarytach.
0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*