Trujesz? Płać!

Z każdym rokiem do atmosfery ziemskiej przedostaje się coraz więcej dwutlenku węgla, który zmienia klimat i nasze otoczenie. Ocieplenie klimatu to poważny problem, którego negatywne skutki coraz dotkliwiej odczuwamy. Huragany o niespotykanej sile, powodzie, podwyższony poziom wód to jedne z największych następstw efektu cieplarnianego.

Trujesz - płać

Główni truciciele to przemysł i elektrownie, jednak nasze domy, często ogrzewane węglem, również emitują CO2. Ogrzewanie budynków w ten sposób jest drogie, dlatego jeśli trujesz – płać. Nie jesteśmy jednak skazani na przestarzałe rozwiązania. Należycie ocieplone budynki i zmodernizowana instalacja to sposób na niższe rachunki i mniejszą produkcję zanieczyszczeń. W tym procesie może pomóc rozwój emisyjny, o którym dowiesz się z filmu WWF https://www.youtube.com/watch?v=kbgEq_dTbbo, który powstał przy współpracy z www.energiaodnowa.pl.

Podobne wpisy
Śmierć to wciąż największa zagadka - co dzieje się później? Czy śmierć jest ostatecznym końcem
Temperatura Ziemi z każdym rokiem ulega podwyższeniu. Winę za ten stan ponosi człowiek, uwalniając ogromne
Otaczamy się coraz większą ilością sprzętów elektronicznych, stale podnosimy komfort życia, posiadamy rozwiązania techniczne, o
0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*