Trujące powietrze

Temperatura Ziemi z każdym rokiem ulega podwyższeniu. Winę za ten stan ponosi człowiek, uwalniając ogromne ilości CO2 do atmosfery. Szkodliwe gazy cieplarniane pochodzą z energetyki, przemysłu, transportu, rolnictwa i naszych domów. Spalanie gazu, ropy i węgla oznacza wysoki poziom szkodliwych substancji w powietrzu, którym oddychamy. Problem smogu dotyczy nie tylko gigantycznych metropolii, ale również polskich miast. Rakotwórcze gazy unoszące się nad ulicami to ogromne zagrożenie dla ludzi.

Trujące powietrze

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=SYeGcIzbBjc

Trujące powietrze niszczy zdrowie dzieci, osób starszych, a także tych w sile wieku. Jednak nie poddajemy się i podejmujemy walkę ze smogiem – do tego celu została powołana inicjatywa „Smogathon”. Smogathon ma na celu wspieranie innowacyjnych projektów ułatwiających redukcję szkodliwych gazów. Zobacz, jakie sposoby na lepsze i zdrowsze życie przestawiają kreatywni pomysłodawcy: https://www.youtube.com/watch?v=SYeGcIzbBjc, który powstał przy współpracy z www.energiaodnowa.pl.

Podobne wpisy
Śmierć to wciąż największa zagadka - co dzieje się później? Czy śmierć jest ostatecznym końcem
Z każdym rokiem do atmosfery ziemskiej przedostaje się coraz więcej dwutlenku węgla, który zmienia klimat
Otaczamy się coraz większą ilością sprzętów elektronicznych, stale podnosimy komfort życia, posiadamy rozwiązania techniczne, o
0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*