Toksyczne szczepionki przeciwko świńskiej grypie?

Toksyczne szczepionki przeciwko świńskiej grypie?

szczepionka-who Zaskoczenie wzbudził artykuł, który ukazał się na stronie Onet.pl o makabrycznym tytule: ?Masowe groby dla ofiar grypy? Krematoria mogą działać non stop?. Artykuł jest streszczeniem publikacji z brytyjskiego thelondonpaper.com pt. ?Plany kopania grobów masowych dla ofiar świńskiej grypy w Londynie? [1].

?(?) Jeden z dokumentów Home Office przewiduje ?groby dla dużej liczby niezidentyfikowanych osób, wykopane mechanicznie z wyprzedzeniem, przeznaczone do efektywnego użytkowania?, a także stworzenie ?strefy licznych i ciągłych pochówków? (?) Władze Londynu ogłosiły, że w razie konieczności, krematoria będą działały 24 godziny na dobę (?)?

Takich informacji na wielkich portalach ani w prasie polskiej jeszcze nie było. Na blogu Grypa666 informowaliśmy jednak już ponad miesiąc temu o patencie na plastikowe krematoria i o setkach tysięcy tych pojemników zgromadzonych w pobliżu wielkich miast USA.

Jak do tej pory, świńska grypa jest bardzo łagodna. Dlaczego więc władze Londynu przewidują takie ilości ofiar?! Czyżby w planie było także zaostrzenie działania wirusa, jego mutacja? A może wiadomo jest, że szczepionki mogą być sposobem dystrybucji broni biologicznej i dlatego z chwilą gdy rozpoczną się szczepienia nagle ?pojawi się? pandemia strasznej grypy, która będzie nazywana ?świńską?, a tak naprawdę pochodzić będzie z laboratoriów?

Dwa listy od Agencji Ochrony Zdrowia Wielkiej Brytanii (ang. Health Protection Agency, HPA) do czołowych neurologów, wysłane w przeddzień masowego programu szczepień przeciwko wirusowi H1N1 zwanego też świńską grypą, które wyciekły do brytyjskiej gazety, ostrzegają lekarzy by obserwowali czy po szczepieniach wzrośnie liczba przypadków śmiertelnych zaburzeń mózgu.

Zespół Guillaina-Barrégo (ang. Guillain-Barré syndrome, GBS) atakuje neuryty, powodując paraliż oraz niewydolność oddechową i może spowodować śmierć – poinformował w niedzielę londyński ?Mail?.

Pierwsza faza szczepień jest zaplanowana na październik i ma w niej uczestniczyć 13 milionów ludzi, z priorytetem dla ?każdego w wieku od 6 miesięcy do 65 lat z jakąkolwiek przewlekłą chorobą osłabiającą odporność, kobiet w ciąży oraz personelu medycznego.?

Póki co, już narastają obawy związane z niewystarczającym przetestowaniem szczepionek i braku wiedzy na temat ich oddziaływania na dzieci.

Listy HPA, wysłane do 600 neurologów przytaczają sprawę podobnej szczepionki na grypę stosowanej w USA w 1976, która spowodowała więcej ofiar śmiertelnych niż sama grypa.

Podczas 10-tygodniowego okresu szczepień, rozpoznano 500 przypadków GBS. Zaszczepienie się na świńską grypę zwiększa szanse zachorowania na GBS ośmiokrotnie.

Pomimo że szczepionka zostało wycofana gdy dowiedziono tego związku, rząd USA zapłacił miliony w procesach sądowych dotyczących ofiar szczepień.

Wzmianka HPA o GBS zaniepokoiła niektórych lekarzy nadchodzącym programem szczepień, który może stać się powtórką tego co stało się znane jako ?fiasko 1976?, mimo iż wirus świńskiej grypy w nowej szczepionce jest nieco innym szczepem niż ten z 1976 roku.

?Nie zaszczepie się na świńską grypę z powodu zagrożenia GBS? – powiedział ?Mail? starszy neurolog.

Listy HPA zwróciły uwagę na braki w testach nowej szczepionki i wezwały neurologów do nadzorowania i zgłaszania każdego przypadku GBS, by w razie problemów szczepionki mogły zostać wycofane.

Eksperci od szczepionek wyrażają zarówno sceptycyzm jak i obawy.

?Nowe szczepionki nigdy nie działają tak jak się tego spodziewasz? – powiedział Dr Tom Jefferson, koordynator działu szczepionek Cochrane Collaboration. ?Być może istnieje powiązanie z GBS, który jest czymś czego nie życzyłbym nikomu.?

?Nie wiadomo jak to się skończy, ponieważ jeden z dodatków do szczepionek jest substancją zwaną skwalenem i żadna z prac, które pozyskaliśmy, nie miała na jej temat żadnych badań.?

Jackie Fletcher z grupy wsparcia ofiar szczepionek, powiedział ?Mail? – ?Rząd nie spodziewałby się tego, jeżeli nie wiedziałby że istnieje związek. Mamy do czynienia z masowymi testami na królikach doświadczalnych.?

GBS powoduje, że nerwy nie mogą skutecznie przesyłać sygnałów do mieśni, skutkując częściowym paraliżem, głównie rąk i stóp. W poważnych przypadkach, pacjenci muszą być podłączani do respiratora. Śmierć następuje poprzez paraliż systemu oddechowego i uduszenie.

No i jeszcze jedna informacja. Grecy będą zmuszani do podpisywania deklaracji, że przyjmują szczepionkę dobrowolnie. Taka deklaracja stanowi zrzeczenie się odszkodowań w przypadku przymusowych szczepień toksyczną szczepionką. Forma przymusu jakiej mają być poddani Grecy jest w sprzeczności z prawem międzynarodowym.

Grecki działacz przeciwko przymusowym szczepieniom Vicky Chrysou ustalił poprzez sondaż, że 78% Greków nie chce szczepień. Mimo to grecki rząd realizuje plan masowych szczepień, które mają nastąpić już na początku września. Minister Zdrowia Grecji Dimitris Avramopoulos oświadczył, że premier Grecji usatlił, że ?każdy obywatel i rezydent Grecji, bez wyjątku? zostanie zaszczepiony. Grecy mają być zmuszani do podpisania deklaracji, że dobrowolnie zgadzają się na poddanie szczepieniu. Poprzez jednostronną realizację tych planów rząd stawia się na drodze konfrontacji ze społeczeństwem, które nie zgadza się na przymusowe szczepienia na chorobe od której zachorowało dotąd tylko 740 osób. Vicky Chrysou rozpoczął kampanię informacyjną na ten temat.

PRZYPISY

1.

źródło: wolne media

Podobne wpisy
Stal jest materiałem często używanym do wykonywania konstrukcji stalowych w firmie ażurowej. Tak wykonane elementy
W epoce sprzed telefonów komórkowych, zdjęcia wykonywane były różnego rodzaju samodzielnymi aparatami, w których obraz
Certyfikaty SSL są obecne na rynku już od dawna, ale dopiero w ostatnich latach znacznie
0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów

19 thoughts on “Toksyczne szczepionki przeciwko świńskiej grypie?”

 • Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Kilka koncernów farmaceutycznych zgarnie „pokaźne bonusy”.\r\n\r\nTo jest szaleństwo ogroną skalę.

 • No tak, nie trudno zgadnąć. Przerażające. Ciekawa jestem jak z tą sytuacją uporają się Grecy.

 • Tu nie chodzi o pieniądze, bo goście którzy to wprowadzają mają tyle pieniędzy, że nawet nie jesteś sobie w stanie tego wyobrazić, tu chodzi o masową depopulację ludności ziemi, i wprowadzenie Nowego Porządku Świata z chipami.

 • BCGQQ mówi: \r\n05/09/2009 o 13:12\r\nale jak bronić się przed przymusem?\r\n\r\n\r\nJa to bym się gdzieś w Puszczy kampinowskiej schował lepianka te sprawy a jak moi synowie podrosną to bym się ujawnił i no właśnie co dalej…….he he he

 • Proste – dostajesz szczepionkę z rtęcią która gromadzi się w mózgu i powoli go wykańcza. Emeryturki nie dożywasz i wszyscy na tym korzystają – czyli firmy farmaceutyczne które mają z tego kasę i rząd ponieważ nie musi wypłacać emerytur. Chodzi o to żeby ludzie płacili podatki i emerytalne – czyli kasa tylko w jedną stronę.

 • jednego nie rozumiem…czy naprawde nie wiadomo co to jest skwalen??? czy moze ja czegos tu nie doczytałam?….\r\nhttp://www.marinex.com.pl/preparaty/biomarine/skwalen.php

 • Jak narazie to nie słyszałam, żeby ktoś był zmuszany do zaszczepienia się na tą świnską grypę ale ta propaganda chyba zmusi chyba ludzi do zaszczeoienia się. Ludzie ze strachu będą się sami prosić o zaszczepienie jak będą tak nas straszyć.

 • Opiekuje sie obecnie noworodkiem (USA) i czuje, ze moge stracic prace. Moi pracodawcy dowiedzieli sie, iz nie zamierzam przyjac szczepionki przeciw swinskiej grypie. Media dudnia o tym, ze opiekunowie osob starszych i dzieci do 6 miesiaca powinny poddac sie szczepieniom. Wiele pielegniarek w szpitalach zostalo postawionych w sytuacji wyboru: szczepionka lub zwolnienie z pracy….

 • UWAGA!!! UWAGA!!!\r\n\r\nSzwedzki zad podpisal tajna umowa z GlaxoSmithKline (producent szczepionki) aby zabronic oficjalnego raportowania negatywnych skutkow ubocznych szczepionki na swinska grype. W tej chwili szwedzkie masmedia sa potajemnie zabronione przez zad raportowac dla spolecznosci jakiekolwiek negatywne wiadomosci na temat szczepionki.\r\n\r\nPILNUJCIE SIE LUDZIE!!!!

 • To co , szczepić się czy nie?.Jeszcze nigdy nie było takiego dylematu.Czy szczepionki na grypę sezonową są bezpieczne?

 • @Artur\r\n\r\nTwoja wypowiedź jest chyba najbardziej przełomowa w cały temacie, wniosła tyle nowej wiedzy, że nie wiem co mam z nią zrobić.\r\n\r\nSam fakt grożenia zwolnieniem za nie przyjęcie szczepionki jest już zwykłą kontrolą ludzi. Gdzie jest wolny wybór, czy ja chcę to świństwo pod skórę czy nie? Może ktoś chce, a co z tymi którzy nie chcą? W imię czego zmusza się ludzi do szczepienia? Od od wielkiej epidemii dżumy swego czasu w Europie nie było żadnej równie niebezpiecznej epidemii, jeśli kiedyś jeszcze pojawi się prawdziwa epidemia to wyjdzie ona z laboratorium.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*