Świeczki urodzinowe? Co mamy do dyspozycji?

Świeczki urodzinowe? Co mamy do dyspozycji?

Wedle starej, sprawdzonej tradycji, świeczki ustawiane są na torcie w takiej ilości, ile lat kończy jubilat. O ile w przypadku pierwszych, piątych czy ósmych urodzin pomieszczenie ich wszystkich na torcie nie będzie stanowiło problemu, o tyle w przypadku osób kończącej kilkadziesiąt lat, może być już nie lada trudnością. Na szczęście producenci artykułów urodzinowych są przygotowani na każdą ewentualność, oferując świeczki urodzinowe w kształcie cyferek, z których bez najmniejszych problemów ułożymy wiek jubilata ? nie wprowadzając się w uczucie zażenowania. Dotyczy to zarówno okrągłych urodzin, jak i tych o nierównej liczbie. W sprzedaży znajdziemy wiele różnorodnych modeli świeczek o połączonych ze sobą cyfrach, które tworzą konkretną ilość lat. A dzięki dwóm oddzielnym knotom, bez trudu można je zapalić.

tort urodzinowyW przypadku urodzin o nierównej liczbie, wybawieniem z opresji będą świeczki urodzinowe w formie pojedynczych cyferek, w których ułożenie konkretnej liczby lat, nie przysporzy kłopotu. Dostępne w rozmaitych kolorach i kształtach, co pozwoli w pełni dopasować je do stylistyki tortu.

A co dla dzieci?

Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że maluchy ucieszą się na widok strzelających świeczek urodzinowych, które paląc się przez kilka minut, będą świetnym tłem dla pamiątkowych zdjęć i filmików. Dla własnego zdrowia i bezpieczeństwa, warto jednak odpalać je na zewnątrz lub w dobrze wentylowym pomieszczeniu, gdyż pozostawiają po sobie niemiły, nieco duszący zapach. Alternatywą mogą okazać się dekoracje przedstawiające ulubione postacie bajkowe lub motywy dziecięce. Żadnym problemem nie będzie zakup świeczki urodzinowej z Elsą, Myszką Miki czy bohaterami Psiego Patrolu.

Podobne wpisy
Przemieszczamy się od dziecka. Robimy to najpierw na własnych nogach i rękach, później tylko na
Zakup prezentu często przysparza problemów, zwłaszcza jeśli zbyt dobrze nie znamy osoby obdarowywanej. Jak wybrać
Mało które zabawki są tak kultowe, jak znane na całym świecie LEGO Classic. Klocki są
0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*