Quadski – sportowa amfibia

Quadski – sportowa amfibia

Na początek zagadka. Co powstanie po skrzyżowaniu quada ze skuterem wodnym? … pływający quad! Cóż do mistrza żenującego dowcipu jeszcze wiele mi brakuje, ale powoli się wyrabiam. Nie myślcie sobie jednak, że żart ten pojawił się tu zupełnie bez powodu. Wszak dzięki niemu płynnie weszliśmy w tematykę pływających quadów.

Pojazd na każdą porę roku

Firma Gibbs Technologies (GT) stworzyła pojazd przygotowany na wszystko, nazywając go pieszczotliwie Quadski. Celem GT było skonstruowanie maszyny, która poruszałby się szybko zarówno na lądzie, jak i na wodzie. I właśnie owocem tego niecnego planu jest nasz pływający quad. Rozwija on prędkość do 70 km/h, a co najlepsze, aby go transformować wystarczy wjechać do wody i wcisnąć magiczny guzik. Koła chowają się w nadwoziu i po kilku sekundach możemy już pruć wodę, także z prędkością 70 km/h!

Elektryczny quad

Co ważne, Quadski to nie tylko zabawka dla dużych chłopców. Z pewnością stanie się on w przyszłości narzędziem pracy ratowników, strażników granicznych i innych służb mundurowych. Poza tym, mam dziwne przeczucie, że wiem już co będzie hitem przyszłorocznych komunii.

źródło: gibbstech

Podobne wpisy
XXI wiek jest szczególnym okresem, gdzie jedną z popularniejszych form rozrywki stają się gry komputerowe.
Mosty to jedne z najpopularniejszych sposobów na uzupełnienie brakującego uzębienia. Dzięki nim można bez poczucia
Sklepy odzieżowe są odwiedzane przez nas niezwykle często. Wiąże się to z wieloma zmianami -
0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów

10 thoughts on “Quadski – sportowa amfibia”

  • Genialne na wakacje! Taki quadoskuter to chyba nie zna granic… Świetna maszyna, a wiadomo ile może kosztować?

  • Niestety strona producenta milczy w tej sprawie… W internecie (który czasem bywa niezbyt rzetelnym źródłem) znalazłem cenę 16 000 $

  • Ciekawe dla kogo jest to nowosc?O tym sprzecie wiedzialem juz ze dwa lata tenu.\r\nOgladalem na stronie producenta ten sam filmik.\r\nCo to za nowosc?

  • Cóż Władek gratuluję Ci wspaniałej pasji. Jako osoba siedząca w świecie quadów, a zakładam, że taką właśnie jesteś, żadne nowinki z tego zakresu nie są Ci z pewnością obce. Pragnęliśmy jednak przekazać informacje o Quadski szerszej publiczności, która nie śledzi rynku quadów tak dokładnie jak Ty. Projekt ten jest na prawdę ciekawy, a nie przeczytasz o nim nigdzie poza portalami branżowymi. Postanowiliśmy to zmienić;)

  • Faktycznie wiadomosci na ten temat nie ma zbyt wielu.\r\nJa natknalem sie na to przy okazji szukania czegos na temat samochodu \r\nzmieniajacego sie w podobnu sposob w motorowke.Model AQUADA.\r\nZnalazlem poprzez Google strone producenta,a na niej ten filmik.\r\nA co do ceny,to faktycznie byla wysoka,wtedy wynosila ok 50tys.pln.\r\nWiec to zabawka raczej dla zamoznych szalencow,ale gdyby tylko bylo mnie na nia stac,to na pewno bym ja kupil.

  • Pingback: Miejski Quad
  • Pingback: Samba na wodzie
  • Pingback: Podwodny skuter
  • Nazwa „quad przeprawowy” nabiera nowego znaczenia… nie trzeba szukać mostu, ani objeżdżać jeziora…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*