Praktyczne i trwałe baterie w łazience

Praktyczne i trwałe baterie w łazience

Baterie łazienkowe to jeden z tych elementów wyposażenia łazienki, dzięki któremu możliwe jest bardzo eleganckie podkreślenie kluczowych aspektów designerskich całej przestrzeni. Zwykłe, starsze modele baterii wannowych czy prysznicowych, w nowoczesnym wnętrzu, wyglądałaby komicznie. Dlatego sięgając po baterie Kohlman, większość klientów poszukuje unikalnego wzornictwa. Niektóre rodziny produktów wykonane są w kształtach mocno kanciastych i geometrycznych, inne mają bardziej zaokrąglone i obłe kształty.

Oprócz gładkich, połyskujących lub matowych powierzchni, można także znaleźć baterie z odpowiednimi wzorami-np. popularnymi motywami kwiatowymi. W ostatnich latach, chociażby płytki ceramiczne w kwieciste wzory stały się motywem przewodnim aranżacji wielu łazienek, więc możliwość dopasowania baterii nawiązującej do wyłożonej glazury, jest oczywistym działaniem.

Liczy się jakość

baterie KohlmanBaterie Kohlman wykorzystywane są w branży budowlanej i wykończeniowej przede wszystkim tam, gdzie w parze z estetyką musi iść również funkcjonalność rozwiązania. Dlatego z powodzeniem produkty tej marki znaleźć można się, chociażby w komercyjnych wielko-powierzchniowych przestrzeniach, ale także w prywatnych przedsiębiorstwach, hotelach czy restauracjach. Możecie zerknąć na ofertę tej marki choćby w internecie, np. https://projektlazienka.pl/pl/c/Baterie-Kohlman/1241. Design to jedno ? firma stawia na unikalne wzornictwo, czego dowodzą nieregularne kształty baterii z serii Dexame albo Cexams.

Inne, jak Foxal czy Lexis, to nieco odświeżone i uwspółcześnione spojrzenie na to, co w świecie armatury łazienkowej spotykane i stosowane było od dawna. To istotne, aby miłośnicy klasyki i posiadacze bardziej zachowawczych łazienek, także byli w stanie znaleźć nieco spokojniejsze baterie Kohlman dopasowane do własnego wnętrza. Bez względu jednak na wzornictwo i konkretne parametry jak długość i szerokość baterii, produkty marki kohlman są tak chętnie stosowane przez profesjonalistów, ponieważ są trwałe i wytrzymałe.

Na dłużej

Raz zamontowane, służą z powodzeniem przez długie lata ? to efekt wyjątkowo odpornego na uszkodzenia i działanie czasu połączenie mosiądzu z chromem. Korpus z mosiądzu pozwala na bardzo solidne i wieloletnie mocowane baterii, natomiast powłoka zewnętrzna z chromu ułatwia pielęgnację, przekładając się na wieloletni połysk całej armatury. Nie widać na niej śladów zużycia, a producent jest na tyle przekonany o jakości swoich produktów, że daje na nie pięcioletnią gwarancję. Charakterystyczne dla tych linii produktów jest także zastosowanie głowicy ceramicznej, dzięki której regulacja wody przebiega bardzo płynnie, a głowica działa bezawaryjnie.

Podobne wpisy
Urządzanie łazienki nie należy do łatwych zadań. Szczególnie wtedy, kiedy mamy dokonać wyboru czy zamontować
Domki prefabrykowane, czyli konstrukcje modułowe stają się coraz popularniejsze dzięki swoim zaletom. Można do nich
Każda współczesna inwestycja budowlana to konieczność wykonania instalacji elektrycznej oraz pozostałych instalacji tj. instalacja wodno-kanalizacyjna
0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*