Podręczny bezprzewodowy toster

Czy branże tostową czeka mała rewolucja? Koreański projektant Been Kim przedstawił swój projekt na zupełnie nowy sposób na poranne smażenie tostów. Służyć ma do tego bezprzewodowy opiekacz w kształcie dużego płaskiego noża. Przykładając go do powierzchni tosta włączamy opiekanie, z drugiej strony ekran LED-owy w przyjemny sposób będzie pokazywał nam stopień rozgrzania urządzenia. Z tego co możemy zaobserwować urządzenie jest całkowicie bezprzewodowe co jest chyba jego najlepszym atutem.

picture_5

Z drugiej strony największym minusem w porównaniu do tradycyjnego tostera jest konieczność trzymania urządzenia przez cały czas. Cały bajer tosterów polega na tym, że możemy wrzucić chleb i czekając aż się opiecze zrobić np. poranną kawę. Poza tym zastanawiam się jak silnie może takie urządzenie grzać, musimy to trzymać w ręce (tosta też), więc chyba nie zbyt mocno. Co za tym idzie, chleb nie będzie w całości spieczony, jedynie tylko z wierzchu. Pytanie więc, czy w domu będzie w stanie konkurować z tradycyjnym tosterem..

croppedtoast

Ale przykładowo widzę świetne możliwości używania takiego urządzenia w innych miejscach – w podróży, w pracy, na wakacjach.

Trzeba z góry powiedzieć, że zgodnie z naszą wiedzą jest to tylko projekt ( chociaż może już ktoś się za to bierze?) i nie wiadomo kiedy trafi do masowej produkcji.. o ile w ogóle. No cóż, poczekamy – zobaczymy 🙂

Źródło: news.cnet.com

Podobne wpisy
Wakacje to okres, w którym większość osób wyjeżdża na urlop razem z rodziną czy też
Bezpieczna jazda motocyklem nie wiąże się tylko z przestrzeganiem przepisów ruchu drogowego czy odpowiednim serwisem
Przewożenie różnorodnych przedmiotów zawsze wymaga odpowiedniego przygotowania się oraz spełnienia wszelkich wymagań. W przypadku niestandardowych
0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów

You may also like...

1 Response

  1. marsjaninzmarsa napisał(a):

    Było coś takiego w „Autostopem przez galaktykę”, polecam obejrzeć 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*