Podręczny bezprzewodowy toster

Podręczny bezprzewodowy toster

Czy branże tostową czeka mała rewolucja? Koreański projektant Been Kim przedstawił swój projekt na zupełnie nowy sposób na poranne smażenie tostów. Służyć ma do tego bezprzewodowy opiekacz w kształcie dużego płaskiego noża. Przykładając go do powierzchni tosta włączamy opiekanie, z drugiej strony ekran LED-owy w przyjemny sposób będzie pokazywał nam stopień rozgrzania urządzenia. Z tego co możemy zaobserwować urządzenie jest całkowicie bezprzewodowe co jest chyba jego najlepszym atutem.

picture_5

Z drugiej strony największym minusem w porównaniu do tradycyjnego tostera jest konieczność trzymania urządzenia przez cały czas. Cały bajer tosterów polega na tym, że możemy wrzucić chleb i czekając aż się opiecze zrobić np. poranną kawę. Poza tym zastanawiam się jak silnie może takie urządzenie grzać, musimy to trzymać w ręce (tosta też), więc chyba nie zbyt mocno. Co za tym idzie, chleb nie będzie w całości spieczony, jedynie tylko z wierzchu. Pytanie więc, czy w domu będzie w stanie konkurować z tradycyjnym tosterem..

croppedtoast

Ale przykładowo widzę świetne możliwości używania takiego urządzenia w innych miejscach – w podróży, w pracy, na wakacjach.

Trzeba z góry powiedzieć, że zgodnie z naszą wiedzą jest to tylko projekt ( chociaż może już ktoś się za to bierze?) i nie wiadomo kiedy trafi do masowej produkcji.. o ile w ogóle. No cóż, poczekamy – zobaczymy 🙂

Źródło: news.cnet.com

Podobne wpisy
Auto posiadające kontakt z warunkami atmosferycznymi, naturalnym środowiskiem i brudem, szybko traci swój atrakcyjny wygląd,
Miłośnicy ekstremalnej jazdy w trudnym terenie mają do dyspozycji co najmniej kilkanaście modeli terenówek popularnych,
Samochód nie musi służyć jedynie przewozowi zakupów. Do tego wniosku z roku na rok dochodzi
0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów

1 thought on “Podręczny bezprzewodowy toster”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*