Pierwszy w Polsce hosting dla kamer

Pierwszy w Polsce hosting dla kamer

logo.gif Firma monitoruj.pl uruchomiła pierwszy w Polsce hosting dla obrazu z kamer. Przygotowany został film prezentujący możliwości rejestratora pictureangel.net/jak_to_dziala.html Oto jak charakteryzują swoją usługę: PictureAngel to usługa, która uratuje Cię w najbardziej niesprzyjającej sytuacji. Jeśli Twój monitoring zostanie zniszczony lub ukradziony i nie zostanie żaden lokalny zapis zdarzenia okaże się, że inwestycja w kamery była stracona. Nie stanie się tak jeśli będziesz miał anioła stróża dla swoich kamer. PictureAngel przechowa obrazy zdarzenia i pomoże Ci skutecznie rozwiązać problem! PictureAngel to miejsce w Internecie, do którego zostaną przesłane Twoje zdjęcia z kamer IP, kart DVR lub rejestratorów cyfrowych. Po założeniu konta otrzymasz dane konfiguracyjne dla swojego sprzętu. Po ich wprowadzeniu PictureAngel zacznie pracować dla Ciebie i zostanie Twoim aniołem stróżem. Jednocześnie dostaniesz do dyspozycji prosty i skuteczny panel administracyjny, który umożliwi wygodne przeglądanie zdjęć. Sam zadecydujesz, które obrazy mają być przechowywane na dłużej, a które mogą zostać skasowane. Ważne zdjęcia zapiszesz na dysku, wydrukujesz, opatrzysz komentarzem lub wyślesz pocztą na wskazany adres! Na serwisie jest dostępne w tej chwili konto demo. Logując się podajemy email: demo@demo.pl oraz hasło demo. Dodatkowo można założyć w pełni darmowe konto testowe.

Podobne wpisy
Rekreacyjna jazda po trudnym terenie stała się ostatnio na tyle popularna i szeroko dostępna, że
Rok 2018 był kolejnym rokiem wzrostu sprzedaży samochodów elektrycznych. Coraz większemu wyborowi modeli towarzyszy oczekiwany
Udany zakup samochodu z drugiej ręki zazwyczaj wymaga choćby podstawowej wiedzy o motoryzacji. Jeśli znamy
0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów

3 thoughts on “Pierwszy w Polsce hosting dla kamer”

  • Skoro to ma być zabezpieczenie przed kradzieżą sprzętu z nagranymi obrazami to chyba taniej wykupić sobie konto www/ftp i zdjęcia wysyłać bezpośrednio na własny serwer. ( nie wiem jakie ceny będą na omawianej stronie. Z tego co widać po kontach „Archiwum 2000 zdjęć” to raczej pojemność nie będzie wysoka. )\n\nInna sprawa to panel administracyjny którego przy zakupie własnego konta www nie mamy. Jako zabezpieczenie danych nie jest on potrzebny ale i nie było by wielkim problemem napisać coś o podobnej funkcjonalności.

  • Obsługa konta ftp przez standardowego użytkownika raczej nie była by rozwiązaniem. Zwróć uwagę na np. ilość kamer i wygodę użytkowania.\nCo do prostoty napisania panelu to również bym tego nie bagatelizował.

  • Pewnie, że można sobie wykupić serwer ftp, można sobie też samemu napisać podobną aplikację, ale PA jest chyba skierowane bardziej do osób które cenią sobie wygodę skorzystania z takiego rozwiązania. Pachnie mi to bardziej wielkim bratem niż monitoringiem, takie narzędzie może zachęcić szefa do przeglądania zdjęć co się dzieje w biurze kiedy go nie ma 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*