Pierwsza pomoc z klasą

Pierwsza pomoc z klasą

Prawda to stara jak świat światem… że apteczki mają kształt prostokątny. Ha! Nic z tych rzeczy. Studenci z National Cheng Kung University – Sheng-Hong Li i You-Lin Chen mają odmienne zdanie na ten temat, a swojemu buntowniczemu nastawieniu dali upust tworząc zestaw pierwszej pomocy n.

Oto co stanowi o wyjątkowości urządzenia. Po pierwsze, kształt – apteczka wyglądająca nieco jak kręgiel jest łatwa w transporcie i posiada ergonomiczny uchwyt. Po drugie, wielofunkcyjność – odkręcona górna część zestawu może służyć jako latarka. Po trzecie, funkcjonalność – wewnątrz apteczki znajdują się 3 przegródki, każda odpowiedzialna za inną czynność (kolejno dezynfekcję, leczenie i opatrywanie).

W skład zestawu poza tradycyjnymi bandażami, plastrami i środkami antyseptycznymi wchodzą specjalnie wygięte nożyczki, ułatwiające cięcie, ergonomiczny uchwyt do plastra oraz pinceta, transformująca się w klips.

Mając przy sobie taki zestaw możemy być pewni, że żadne urazy nie będą nam groźne. Oczywiście zakładając, że pierwszą pomoc mamy w małym paluszku, bo jak wiadomo z pustego to i Salomon nie naleje…

źródło: yankodesign

Podobne wpisy
Coraz więcej osób w dzisiejszych czasach decyduje się na ogrzewanie gazowe. Wszystkie osoby, które decydują
Stal jest materiałem często używanym do wykonywania konstrukcji stalowych w firmie ażurowej. Tak wykonane elementy
W epoce sprzed telefonów komórkowych, zdjęcia wykonywane były różnego rodzaju samodzielnymi aparatami, w których obraz
0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*