Odświeżamy mieszkanie

Odświeżamy mieszkanie

Zakup mieszkania z rynku wtórnego często łączy się z wykonaniem generalnego remontu, albo przynajmniej z potrzebą odnowienia go po poprzednich właścicielach. Na pierwszy rzut oka takie porządki mogą sprawiać wrażenie żmudnego trudu. Z pomocą przyjdą tapeta ścienna Graham&Brown oraz nasz artykuł, dzięki którym błyskawicznie zamieszkacie w swoim wymarzonym domu.

Odgracanie

Wielu właścicieli mieszkań ma w zwyczaju zostawiać w nich swoje stare meble, które nie są im potrzebne w nowym domu, a oddanie ich lub postawienie przy śmietniku okazuje się zbyt dużym wysiłkiem. Wtedy to obowiązkiem nowych właścicieli staje się oczyszczenie mieszkania z meblościanek, rzeczy pamiętających czasy PRL-u, albo zwyczajnie nie przypadających nam do gustu. Najlepszym sposobem jest podzielenie ich na dwie kategorie – przydatne oraz te zupełnie niepotrzebne. Niebezpieczne jest pozostawianie sobie miejsca na meble pod tytułem ?może się przydadzą?, bo wtedy najprawdopodobniej skończymy z dużą gratów. Bądźmy stanowczy!

Renowacja mebli

tapeta ścienna Graham&BrownJeśli już zdecydowaliśmy się zostawić co poniektóre ze starych mebli, to istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że będą one wymagały renowacji. Tapicerowanie można zlecić fachowcom, bądź samodzielnie zaszaleć z kolorami i materiałami. Tu z pomocą przyjdą nam liczne poradniki dostępne w Internecie oraz kursy organizowane w dużych miastach, dzięki którym dowiecie się jak łatwo przemienić zaniedbany mebel w designerskie cudo. Nieraz w przypadku stolików i szafek wystarczy samo pociągnięcie farbą lub lakierem, by podarować im drugie życie i wygląd pasujący do naszego wystroju.

Kreatywne ściany

Odpowiednio dobrana tapeta ścienna Graham&Brown poratuje każdy pokój, przemieniając zapuszczone ściany w wyjątkowe ozdoby mieszkania. Zapomnijcie o nudzie! Dzięki tej brytyjskiej marce będziecie mogli zaaranżować wystrój wedle swych marzeń. Las na ścianach? Wysyp barwnych motyli? Zwierzęce motywy, a może symetryczne ornamenty? Każda tapeta ścienna Graham&Brown charakteryzuje się efektywnością i trwałością, dbając o oryginalny wygląd domu przez wiele lat. W poszukiwaniu idealnej tapety należy uwzględnić funkcję pomieszczenia, którego ściany chcemy udekorować. Tapety przeznaczone do salonu, sypialni czy pokoju dziecięcego niekoniecznie sprawdzą się w kuchni, gdzie przecież pomimo starań zawsze coś musi chlapnąć. Dlatego najlepiej wybrać taką tapetę ścienną Graham&Brown, z której łatwo będzie zetrzeć wszelkie zabrudzenia.

Podobne wpisy
Świece zapachowe szturmem podbiły serce niejednego człowieka. I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ
Metamorfoza mebli wcale nie musi być kosztowna ani czasochłonna. Zdarza się, że wystarczy kosmetyczna zmiana
Dobrze urządzony dom powinien zachwycać gości od samego progu. Poszukiwanie elementów designu, które będą spójnie
0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*