Elegancki portfel damski

Jednym z elementów garderoby każdej kobiety jest portfel damski. Prawdopodobnie jest to jedna z niewielu rzeczy, której używa się codziennie przez długi czas. Tak naprawdę używamy go zwykle nawet kilka razy dziennie przez co powinien być dobrany tak aby z jednej strony nie obciążał za bardzo damskiej torebki, a z drugiej strony aby nie zaginął wśród innych drobiazgów i bibelotów.

Czy istnieje portfel idealny?

portfel damskiDefinicji idealnego portfela damskiego jest tyle, ile kobiet, które go wybierają. Dlatego producenci galanterii i dodatków prześcigają się w wymyślaniu nowych wzorów, rozwiązań i wielkości. Warto więc zatem przyjrzeć się jaki jest wybór i czy warto ulegać sezonowym modom. Nie ma co ukrywać, że jaka nie nastałaby moda i jaka kobieta nie wybierałaby portfela zawsze przynajmniej zastanowi się nad jego klasyczną, skórzaną, czarną wersją. Klasyka nigdy z mody nie wychodzi, a porządna skórzana portmonetka z wyższej półki posłużyć może nawet kilka długich lat wciąż świetnie wyglądając. Jeśli jednak do zakupu wybiera się miłośniczka stylu hippie raczej na klasykę się nie skusi. W zasięgu jej zainteresowań natomiast może znaleźć się, bardzo modny zresztą w tym sezonie, portfel damski haftowany, z etnicznymi wzorami, z frędzlami i raczej w kolorach ziemi. Brązy, ciemne zielenie i beże to nadal bardzo uniwersalne kolory a podkręcone dodatkami w konkretnym stylu mogą świadczyć o charakterze jego właścicielki. Jeszcze inną grupą docelową producentów damskich portfeli są nastolatki. Wybierając pierwszy portfel raczej nie skuszą się na czerń, a skórzane standardowe modele będą dla nich zbyt nudne. Dla nich przewidziana jest grupa mniejszych, bardziej odważnych w kolorze i wzornictwie portfeli. Istnieje cała gama bawełnianych, welurowych i wzorzystych portmonetek w soczystych, intensywnych kolorach. Dla szalonej młodej osoby, właśnie to będzie wybór idealny.

Portfel dopasowany do właścicielki.

W galanterii duże znaczenie ma wielkość. Nie bez przyczyny producenci torebek wykonują je w wielu różnych wielkościach. Podobnie jest w przypadku portfeli. O ile mężczyzna raczej posiada jeden o tyle w przypadku kobiety nie jest to już takie oczywiste. Bardzo często kobiety posiadają ich kilka. Odpowiedź na pytanie dlaczego jest dość przewrotna, otóż dla wygody. Nie chodzi się przecież do banku z małą saszetką wypełnioną drobnymi monetami ani do sklepu spożywczego z eleganckim portfelem pełnym dokumentów i kart rabatowych. Dlatego damskie portfele muszą poza różnorodnością we wzornictwie, kolorystyce i materiale wyróżniać się też wielkością, aby idealnie dopasowywać się do różnorodnych gustów i potrzeb pań.

Podobne wpisy
Gdyby porównać współczesną szkolę z tą sprzed dwudziestu albo dwudziestu pięciu lat, różnica polegałaby nie
Monitor terenowy (czasem nazywany również "monitorem polowym" lub po porstu "ekranem zewnętrznym") to szalenie przydatny
Upalne letnie dni pojawiają się co raz częściej w naszej strefie klimatycznej. Każdy kto doświadczył
0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*