Ekologiczny kredyt hipoteczny w ofercie BOŚ Banku

Dostaliśmy wiadomość od obsługi PR BOŚ Banku. Wiadomość jakich wiele ale miała w tytule ekologiczny i kredyt. Postanowiłem się trochę nad tym pochylić i obśmiać jako kolejne nadużywanie słowa ekologiczny. Po przeczytaniu notki doszedłem do wniosku, że słowo jest jak najbardziej na miejscu i w kontekście. Panowie i Panie jeśli chcecie zrobić remont i zainwestować jakiekolwiek eko rozwiązanie typu panele słoneczne, kolektory itp, to ten kredyt jest dla Was. Bank daje od siebie dobrą cenę kredytu. Obiecują marżę na poziomie 1%. Fachowcy od kredytu niech powiedzą czy to dobrze czy źle..

Nowy kredyt BOŚ Banku można przeznaczyć na finansowanie zakupu, budowy lub remontu domu czy mieszkania w budynku, w którym zostaną zastosowane rozwiązania pozwalające oszczędzać energię. O ekologiczny kredyt hipoteczny może ubiegać się każdy, kto planuje zainwestować w Odnawialne Źródła Energii, czyli kolektory słoneczne, pompę ciepła, ogniwa fotowoltaiczne (ogniwa słoneczne) albo instalacją odzysku ciepła z wykorzystaniem rekuperatorów (filtracja powietrza wywiewanego z budynku). Kredyt można uzyskać również na nieruchomości ze statusem budynku niskoenergochłonnego lub pasywnego tj. takiego, dla którego wielkość energii niezbędnej do zaspokojenia potrzeb związanych z jego użytkowaniem, jest nie większa niż odpowiednio: 70 kWh (mkw. na rok) i 15 kWh (m kw. na rok). Nowy kredyt BOŚ Banku może być udzielony także na spłatę kredytu mieszkaniowego w innym banku lub instytucji, jeżeli finansowana nieruchomość będzie spełniać ekologiczne wymagania.

Moim zdaniem oferta jak najbardziej godna polecenia. Tani pieniądz na rozwój nowych ekonomicznych technologii może przynieść tylko pozytywne rezultaty i przyśpieszyć rozwój branży. teraz czekamy już tylko na kredyt dla firm, które chcą się reklamować na Futureblogu! (żarcik)

Podobne wpisy
Piękny uśmiech nie powstaje sam. Jest on wynikiem regularnego mycia, pracy oraz kontroli dentystycznych. To,
Mało znana substancja o rewelacyjnych efektach - to właśnie dziegieć otrzymywany z brzozy. Czym jest
Koszenie trawnika to chyba jedna z najbardziej popularnych czynności, które wykonuje się w ogródku. Obok
0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*