Czym są dotykowe kosze na śmieci?

W poszukiwaniu nowoczesnego i eleganckiego kosza na śmieci, który będzie wpisywał się w charakterystykę nowocześnie wyposażonej i urządzonej kuchni, warto zainteresować się nieco mniej typowi konstrukcjami tj. kosze na śmieci Brabantia touch bin.

Charakterystyczną cechą tego typu koszy jest górne wieko wyposażone w cichy mechanizm odpowiadający za automatyczne otwieranie pojemnika, po jego lekkim naciśnięciu dłonią. Rozwiązanie jest nie tylko estetyczne, ale i niezwykle praktyczne. Zamiast naciskania dolnego pedała, w który wyposażonych jest większość popularnych modeli koszy na śmieci, mamy efektowny i bardzo cichy mechanizm touch bin ? system dotykowego otwierania pokrywy kosza. Kosze na śmieci Brabantia to nowoczesne i eleganckie konstrukcje wykonane z lakierowanej stali nierdzewnej, występujące w wielu różnych wariantach pojemności. Dzięki systemowi szczelnego zamykania pokrywy kosza, zapachy z jego wnętrza nie wydostają się na zewnątrz pojemnika, co jest niezwykle pożądaną właściwością w kuchniach i innych miejscach, w których taki kosz może być zastosowany.

Zastosowania koszy dotykowych

Ze względu na elegancki wygląd i nowoczesny mechanizm automatycznego otwierania wieka, kosze na śmieci Brabantia mogą znaleźć się na wyposażeniu wielu różnych obiektów, od mieszkań i domów prywatnych zaczynając, a na hotelach czy lokalach gastronomicznych kończąc.

kosze na śmieci Brabantia

Zalety koszy dotykowych

Dotykowe kosze na śmieci Brabantia to nie tylko funkcjonalne, ale i niezwykle eleganckie konstrukcje, zapewniający wysoki komfort składowania odpadków różnych typów. Dzięki samoczynnie podnoszonej i łatwo domykającej się górnej pokrywie, zapachy z wnętrza kosza nie mają szans na wydostanie się na zewnątrz, co jest niezwykle pożądane w każdej kuchni. Kosze tego typu wyposażone są w antypoślizgowe dno, co zapobiega ich samoczynnemu przesuwaniu w szafie lub na podłodze, a dodatkowo wiele modeli posiada także system montażu ściennego, pozwalający na sztywne zamocowanie kosza na ścianie lub na drzwiczkach szafki pod zlewozmywakiem.

Podobne wpisy
Obecnie, jedną z najbardziej popularnych diet, jest tak zwana dieta sokowa. Na czym polega i
Czasami chcemy po prostu przekazać wiadomość. Innym razem, dzięki planom jakiegoś geniusza marketingu, jesteśmy zmuszeni
Śmierć to wciąż największa zagadka - co dzieje się później? Czy śmierć jest ostatecznym końcem
0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*