Czym są dotykowe kosze na śmieci?

Czym są dotykowe kosze na śmieci?

W poszukiwaniu nowoczesnego i eleganckiego kosza na śmieci, który będzie wpisywał się w charakterystykę nowocześnie wyposażonej i urządzonej kuchni, warto zainteresować się nieco mniej typowi konstrukcjami tj. kosze na śmieci Brabantia touch bin.

Charakterystyczną cechą tego typu koszy jest górne wieko wyposażone w cichy mechanizm odpowiadający za automatyczne otwieranie pojemnika, po jego lekkim naciśnięciu dłonią. Rozwiązanie jest nie tylko estetyczne, ale i niezwykle praktyczne. Zamiast naciskania dolnego pedała, w który wyposażonych jest większość popularnych modeli koszy na śmieci, mamy efektowny i bardzo cichy mechanizm touch bin ? system dotykowego otwierania pokrywy kosza. Kosze na śmieci Brabantia to nowoczesne i eleganckie konstrukcje wykonane z lakierowanej stali nierdzewnej, występujące w wielu różnych wariantach pojemności. Dzięki systemowi szczelnego zamykania pokrywy kosza, zapachy z jego wnętrza nie wydostają się na zewnątrz pojemnika, co jest niezwykle pożądaną właściwością w kuchniach i innych miejscach, w których taki kosz może być zastosowany.

Zastosowania koszy dotykowych

Ze względu na elegancki wygląd i nowoczesny mechanizm automatycznego otwierania wieka, kosze na śmieci Brabantia mogą znaleźć się na wyposażeniu wielu różnych obiektów, od mieszkań i domów prywatnych zaczynając, a na hotelach czy lokalach gastronomicznych kończąc.

kosze na śmieci Brabantia

Zalety koszy dotykowych

Dotykowe kosze na śmieci Brabantia to nie tylko funkcjonalne, ale i niezwykle eleganckie konstrukcje, zapewniający wysoki komfort składowania odpadków różnych typów. Dzięki samoczynnie podnoszonej i łatwo domykającej się górnej pokrywie, zapachy z wnętrza kosza nie mają szans na wydostanie się na zewnątrz, co jest niezwykle pożądane w każdej kuchni. Kosze tego typu wyposażone są w antypoślizgowe dno, co zapobiega ich samoczynnemu przesuwaniu w szafie lub na podłodze, a dodatkowo wiele modeli posiada także system montażu ściennego, pozwalający na sztywne zamocowanie kosza na ścianie lub na drzwiczkach szafki pod zlewozmywakiem.

Podobne wpisy
Chcesz otworzyć warsztat lub dopiero zaczynasz i majsterkujesz w swoim garażu? W takim razie z
Widzenie 3D to zdolność porównywania różnych odległości przedmiotów. Jak się okazuje, nie każdy zobaczy obrazy
Poszukując najlepszego dla nas materaca do spania, warto dobrze przemyśleć, jakie mamy możliwości oraz czego
0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*