Bąbelkowy namiot

Bąbelkowy namiot

Firma Bubbletree przygotowała niespodziankę dla wszystkich (wystarczająco zamożnych) fanów kempingu. Co powiecie na przezroczysty namiot w stylu iglo?

Namiot rowerowy

Wygląda nieźle, a co najważniejsze standardem przewyższa zwyczajne kempingowe kwatery. Wewnątrz bąbla, znajduje się bowiem w pełni wyposażony apartament.

Namiot niezniszczalny

Jednak i to nie wszystko, bowiem firma Bubbletree przygotowała kilka różnych modeli swojego namiotu. I tak mamy tradycyjną wersję panoramiczną:

Namiot solarny

Wersję „z przyciemnianymi szybami”:

Namiot odzieżowy

A nawet kilku pokojową wersję Bubblelodge, czyli coś dla fanów luksusu:

Krótko mówiąc: klient nasz pan. Firma ustawi bąbla gdzie tylko sobie zażyczymy. Bliskość wody czy niestabilny teren nie stanowią przeszkód. Nie musimy się także obawiać opadów i nadmiernego promieniowania UV. Przebywanie na łonie natury nigdy nie było tak wygodne.

źródło: inhabitat

Podobne wpisy
Bez wątpienia ładna, wygodna jak i także nowoczesna łazienka zapewni nam dawkę codzienną komfortu. Warto
Większość z nas choć raz w życiu choć raz w życiu się odchudzała. Z bardzo
Świece zapachowe szturmem podbiły serce niejednego człowieka. I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ
0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów

3 thoughts on “Bąbelkowy namiot”

  • „Krótko mówiąc: klient nasz pan. Firma ustawi bąbla gdzie tylko sobie zażyczymy. Bliskość wody czy niestabilny teren nie stanowią przeszkód. Nie musimy się także obawiać opadów i nadmiernego promieniowania UV. Przebywanie na łonie natury nigdy nie było tak wygodne.”\r\n\r\nCzyli, że nie mogę go zwinąć i z min pojechać 😛 tylko czemu to sie nazywa namiot w takim razie?

  • Rzeczywiście, biorąc pod uwagę ograniczoną mobilność tego wynalazku, nazwa namiot nie jest może najszczęśliwsza, ale moim zdaniem nie ma lepszej alternatywy.

  • Pingback: Polarna noc w szklanym iglo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*