Ameryka i Francja w sprawie szczepień. Nowe pojęcie demokracji.

Ameryka i Francja w sprawie szczepień. Nowe pojęcie demokracji.

3489921251_86b7b7e411 Uparłam się na temat tych szczepień, ale ponieważ śledzę temat bardzo uważnie to rzecz jasna, chcę się tym z wami podzielić. Moi znajomi wrócili niedawno z wakacyjnego pobytu w Stanach. Ku braku mojego zdziwienia przyznali, że większość Amerykanów albo w ogóle nie słyszała o świńskiej grypie albo „obiło im się o uszy”.  Tymczasem sprawa z przymusowymi szczepieniami nabiera tempa.

STANY ZJEDNOCZONE. Amerykański Senat jednogłośnie zatwierdził, już od 2008 roku czekającą na zatwierdzenie ustawę nr 2028, upoważniającą Gubernatora Stanu i Komisarza ds. Zdrowia, do podjęcia wszelkich ?niezbędnych? działań, mających na celu dbałość o tzw. dobro publiczne, w każdej sytuacji ?pilnej potrzeby medycznej zdrowotnej? (medical emergency).

Ustawa upoważnia władze stanowe do używania sił porządkowych (Policji i Wojska) w celu:

– wchodzenia do wszelkich budynków publicznych i firm,
– wkraczania bez specjalnego pozwolenia do wszelkich prywatnych posiadłości i mieszkań,
– poddawania każdego kwarantannie (czytaj: izolacji), także w celu umożliwienia podawania szczepionek (nawet siłą).

Ustawa uwalnia też personel medyczny od wszelkiej odpowiedzialności prawnej (!).

Osoby odmawiające szczepienia, kwarantanny, czy też innych zaleceń władz i personelu medycznego, wynikających z tej ustawy, będą karane karą do 1000 dolarów dziennie i 30 dni aresztu.

Link do ustawy: http://www.mass.gov/legis/bills/senate/186/st02/st02028.htm

FRANCJA. Ujawniony został wewnętrzny dokument opisujący dokładne plany i zarządzenia związane z przymusowymi szczepieniami całej ludności Francji na terenie specjalnych ośrodków szczepień, począwszy od 28 września br. Datowany na 21 sierpnia jest podpisany przez Ministra Zdrowia Rosaylne Batchelot-Narquin i Ministra Spraw Wewnętrznych i Zewnętrznych Terytoriów Brice Hortefeux. Jest zaadresowany do szefów francuskich stref bezpieczeństwa, prefektur nadzorujących policję i żandarmerie, prefektów departamentów oraz dyrektorów regionalnych szpitali.

19-stronicowy dokument opisuje systematyczne szczepienia całej ludności Francji od października br. do stycznia 2010 r.

W każdym regione zostaną ustalone odpowiednie placówki bezpieczeństwa, które posłużą jako ?centra szczepień?. Na stronie 3 jest zarządzenie, że żaden z ośrodków medycznych nie powinien służyć jako takie centrum. Lekarze nie będą odgrywać roli podczas szczepień. Dzieci zostaną zaszczepione przez specjalne zespoły, które będą jeździć po szkołach. Największe centra szczepień o wysokim bezpieczeństwie (fonctionnement renforce) będą mogły szczepić do 2100 pacjentów dziennie.

Nie ma osobnego rozkazu, że szczepienia mają być przymusowe, ale jest zastrzeżenie, że każda osoba w kraju bez wyjątku ma być zaszczepiona. Dane z zakładów ubezpieczeń zostaną użyte w celu pewności, że każdy otrzyma toksyczną szczepionkę na ?świńską grypę?.

Rząd francuski kupił juz 94 miliony szczepionek od firm takich jak Baxter, GSK, Novartis i Sanofi. Zgodnie z regulaminami USA i UE szczepionki firm GSK i Novartis są bronią biologiczną i zawierają niebezpieczny skwalen. Baxter został nakryty na celowym zanieczyszczeniu materiału szczepionek żywym wirusem ptasiej grypy w lutym w celu rozpętania światowej pandemii. Zgodnie z oświadczeniem samego rzecznika Baxtera wirus został dostarczony przez Światową Organizację Zdrowia (WHO).

Dyrektorzy firm Baxter, Novartis i GSK są na kluczowych pozycjach wradzie doradczej dla WHO, która to w lipcu zaleciła przymusowe masowe szczepienia, które mają przynieść dochód 50 miliardów dolarów dla firm farmaceutycznych.

Z uwagi na podniesienie przez WHO 11 czerwca stopnia zagrożenia pandemią do 6, świat został podporządkowany militarnemu prawu zgodnie z Międzynarodowym Regulacjom Zdrowia WHO, które zostały podpisane przez wszsystkie państwa będące członkami w 2005 roku. WHO, ONZ, Baxter i inne firmy farmaceutyczne są połączone z dynastiami Rockefellerów, Rotshildów i innych rodzin, które chcą uzyskać z masowych przymusowych szczepień korzyści materialne i polityczne.

Odkryte przez Patricka Jordana zapiski WHO jeszcze z 1972 roku, wyjaśniają w jaki sposób można zabijac ludzi szczepionkami ? osłabiając ich system immunologiczny, infekując ciała wirusami, a następnie powodując rozległą reakcję zapalną.

Link do dokumentu w formacie pdf: http://www.sante-jeunesse-sports.gouv.fr/IMG/pdf/Circulaire_vaccination_090824.pdf

Źródło: Grypa666

wolne media

Podobne wpisy
Jeśli w gronie bliskich Ci osób są użytkownicy broni czarnoprochowej, to z pewnością zastanawiasz się
Komputer to podstawowe narzędzie pracy w firmie, w większości branż. Sprzęt komputerowy jest konieczny, by
Niewiele osób przywiązuje do tego wagę, aczkolwiek przemysł i sprzedaż to dziedziny w dużej mierze
0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów

22 thoughts on “Ameryka i Francja w sprawie szczepień. Nowe pojęcie demokracji.”

 • W końcu cel osiągną: ma zostać 20 procent populacji. Poczekajmy jeszcze na zakaz hodowania na własny użytek ziół i warzyw, no i czipy. Wszystko to z miłości do nas.

 • Zadałem pytanie do kumpla w Chicago o stan Maryland, gdzie jakoby trwają już przymusowe „szczepienia” – nie słyszano tam nic. Zapytałem w Legnicy i Warszawie znajomych lekarzy) – nie słyszano nic. W polskiej Telewizorni – zero informacji, a jeśli juz – to uspokajające i bagatelizujące.\r\nW Niemczech – zero jakiejkolwiek informacji.\r\nCzy ktos cos ma z Paryza i Aten ?\r\nW Atenach podobno juz „szczepiono” przymusowo. \r\nZero informacji potwierdzającej.\r\nNawiasem mówiąc – trudno mi sobie wyobrazić Cyklady – JAK oni zamierzają dorwać tych wszystkich rybaków i pasterzy po wysepkach i wioseczkach po skialistych zadoopiach ?.. No, ale w kraju, gdzie za NIE PÓJŚCIE do głosowania grozi kara więzienia 🙂 – może i maja wypracowane jakieś mechanizmy „spędu” ludności na wezwanie Władzuchny :-). Ale myślę, że wątpię :-)…\r\nAno – pażiwiom – uwidim, co to się zacznie wyrabiać „PO WYBORACH”, oprócz podwyżek podatków, oczywiście :-)…

 • Wg. mnie szczepionki już prędzej będą słuszyły naznaczniu ludzi technologią identyfikacyjną niż ich uśmiercaniu(kto to wymyślił). Co do tego pierwszego, to mamy już możliwości, a rządy wielu państw od dawna chcą nam to wsadzić do dowodów osobistych. Wszczepianie identyfikatora pewnie jest odpowiedzią na to, że społeczeństwo się zorientowało.

 • zabiję każdego kto wtargnie do mojego domu lub sam zginę ale bez walki nie oddam moich najbliższych w ręce tych skórwysynów !

 • Nie będzie szczepionek na siłę, przeczytaj sobie tę ustawę, do której linka wrzucasz.\r\n\r\nAn individual who is unable or unwilling to submit to vaccination or treatment shall not be required to submit to such procedures but may be isolated or quarantined pursuant to section 96 of chapter 111 if his or her refusal poses a serious danger to public health or results in uncertainty whether he or she has been exposed to or is infected with a disease or condition that poses a serious danger to public health, as determined by the commissioner, or a local public health authority operating within its jurisdiction.

 • Wg International Health Regulations z 2005 roku, WHO (Swiatowa Organizacja Zdrowia) moze zaprowadzic w kazdym panstwie nawet stan wpojenny i ma prawo doprowadzic chocby sila do szczepien!! \r\nChodzi o to by jak najwiecej ludzi o tym wiedzialo i wszyscy staneli oporem, wtedy nie bedzie mozliwy przymus.\r\nPoczytajcie tutaj i podajcie dalej, organizujcie sie!\r\nhttp://grypa666.wordpress.com/\r\nPrzeciwko WHO, Organizacji Narodow Zjednoczonych zostal zlozony akt oskarzenia o ludobojstwo i masowy mord przez dziennikark sledcza Jane Burgermeister. Przeczytajcie po polsku akt: http://grypa666.wordpress.com/2009/07/22/tresc-zarzutow-burgermeister-w-skrocie/\r\nA tu wejscie na strone Jane Burgermeister http://www.theflucase.com poczytajcie i uswiadamiajcie innych co sie dzieje.\r\nCZAS NA PRZEBUDZENIE!!!!

 • Ludzie opanujcie sie popadacie obled przeciwko ktoremu rzekomo tutaj walczycie. Mozecie uparcie wierzyć w te spiskowe teorie, powiem wiecej macie racje mowiac ze firmy farmaceutyczne robia wszystko zeby zarobic nawet jesli to nie jest legalne, ale nie karmcie sie tymi fgarmazonami ze WHO to organizacja ktora zostala ufundowana zeby wytrzebic zycie na naszej planecie bo taki mniejwiecej obraz wylania mi sie z wszystkich tych postow. ciekaw jestem czy w zwiazku ze swoimi pogladami przestaniecie od dzisiaj korzystac z pomocy lekarzy gdyz oni o zgrozo lecza was zgodnie z wytycznymi mistycznie przerazajacej chcacej was zniszczyc WHO (a tak pozatym jestem jednym z nich). Prosze was tylko o jedno mozecie wierzyc w co tylko chcecie zrzeszac sie w klubach organizacjach i robic ze swoim zyciem co tylko chcecie ale blagam nie zaniedbujcie swoich dzieci kalendarz szczepien ratuje im zycie grypa zabija na swiecie prawie 100 milionow ludzi co roku szczepionki sa skuteczne i nie twierdze ze siwnska grypa to najgorsze co moze sie nam przytrafic i Tak to prawda ze ktos na tym zarabia ale osobiscie ciesze sie z tego bo dzieki temu wyscigowi rywalizacji miedzy tymi kolosami powstaja nowe leki nowe sposobyy leczenia i powtarzam jesli w to nie wierzycie jesli uwazacie ze to klamsto proponuje od dzisiaj przestancie korzystac z pomocy lekarskiej oczywiscie tylko wy nie skazujcie na cierpienie a byc mozez nawet na smierc swoich bliskich przedewszystkim nie robcie tego swoim dzieciom

 • Panie Michale!\r\n\r\nSzanuję pana szlachetne pobudki, ale z tymi korzyściami zdrowotnymi szczepień na grypę to pan przesadza. Ja byłem poważnie chory na grypę 2 razy – za każdym razem się na nią zaszczepiłem, a potem przez miesiąc z łóżka nie mogłem wyjść. Dlatego podziękuję za takie „zdrowotne” wynalazki. Wolę pochorować tydzień i mieć spokój, niż wmuszać w siebie choróbsko przy pomocy szczepionki, która praktycznie nie działa (proszę poczytać badania naukowe!). Świńska grypa zabiła być może 2000 ludzi od stycznia. Też mi epidemia, zwłaszcza że jej objawy są takie, jak normalnej grypy, więc nawet nie można stwierdzić Z PEWNOŚCIĄ, czy te osoby zmarły na świńską, czy na mutację zwykłej. Nie wie pan, że na grypę pomaga aspiryna, witamina C, D, czosnek, pożywny rosół i ODPOCZYNEK, a nie chemiczne świństwa, którymi jesteśmy coraz częściej raczeni?\r\n\r\nCzy wie pan, że w składzie szczepionki na świńską grypę znajduje się skwalen, mogący doprowadzić do ciężkich powikłań poszczepiennych, albo że włączono tam również białka śmiertelnie niebezpieczne dla płodu ludzkiego, mogące także spowodować trwałą bezpłodność kobiet? Jeżeli tego pan nie wie, to cóż… proszę się dokształcić przy pomocy internetu.\r\n\r\nPoza tym… szczepienie dzieci? Wie pan, że na Górnym Śląsku prowadzone są poważne badania naukowe nad wpływem szczepień dzieci i niemowlaków na rozwój chorób immunologicznych i układu nerwowego? Że szczepionki są podejrzewane o powodowanie autyzmu wśród dzieci?\r\n\r\nZapewne pan tego nie wie.

 • Panie Michale..\r\nPan jest LEKARZEM ?!…\r\nHmm. Smiem w to powątpiewać…\r\ntakie Pan rzeczy opowiada..\r\nNo cóż. Bycie lekarzem niekniecznie determinuje\r\nzaraz właściwy poziom poczytalnosci..\r\nA jak tam z wiedzą FACHOWĄ ?..\r\nEjże, Pan chyba kłamie.\r\nNie znam lekarza, który szczerze (nie mając INTERESU w sprzedaży szczepionek..)\r\npopierałby szczepienia…\r\nWiedząc, na czym sie opierają i czym tak naprawdę są…\r\nNie, no.. Przeczytałem jeszcze raz, co Pan napisał..\r\nJeśli takich mamy lekarzy, to dobranoc 🙁 …\r\nWłos sie jeży :-(…

 • Jeszcze jedno, Panie Michale.\r\nZ „pomocy lekarskiej” rzeczywiscie staram sie korzystać jak najmniej.\r\nUdaje mi się to prawie w 100%.\r\nBo czasem potrzebujejednak skierowanie do ortopedy, żeby łaskawie raczyli mnie dopuscic odrobinkę taniej do CT na przykład. Albo do naczyniowca. Albo okulisty – ile mi zostało jeszcze czasu do operacji, żeby miała sens.\r\nPoza tym – wszelkie sprawy trawienia i wydzielania w ogóle, nie mówiac już o corocznych (u mnie co jakieś 2 lata przez 4 dni intensywnego pocenia się na Asprocolu, ubrany grubo po czubek głowy, hajcungu na ful i hektolitrach wody) infekcjach grypowych właśnie…\r\nA przez cały rok – odżywanie się po ludzku, a nie po swińsku, czosnek, cebula, zielenina, owoce, miód, świeże powietrze, ruch, higiena i unikanie tłumu.\r\nGdy coś zaczyna drapać w migdałku, w śliniance, u wejscia kanału nosowego, czy zaczyna boleć ucho – cukierki szałwiowe z ALDI-ka + wentylacja metodą płetwonurków.. I zdrów jak ryba na rano :-). \r\nKataru nie miałem od lat chyba już 20-tu…\r\n\r\nI jesli ktokolwiek będzie usiłował mnie ZMUSIĆ do „szczepienia”, to będzie musiał mnie zastrzelić, albo sam zostanie cieżko okaleczony w drzwiach :-)…\r\nMam na myśli żołnierzyków, którzy towarzyszyć będą pielegniarce ze „szczepionką”.\r\nNie tego roku, to w nastepnych latach, gdy tylko BEZWYJATKOWO zosgtana wprowadzone CHIPY z ID, zawierajace informację m.in. o aktualnym „szczepieniu”… Bo w takim właśnie kierunku zmierzamy…\r\nW niektórych krajach JUZ W TYM roku…\r\nW Mediach Pan o tym nie usłyszy…\r\nPANIE DOCHTORZE !.. 🙂

 • Ach ! Przeskoczyłem puentę w ferworze rozbudowanych zdań i w zacietrzewieniu mojem ! :-)\r\nOczywiście – NIE CHODZE do lekarza z „grypą”, bo i PO CO, przepraszam ? :-)..\r\nDodatkowo sie załatwic PRZEZIĘBIENIEM sie w drodze i podczas czekania w przeciagach i pośród jeszce bardziej chorych tłumów idiotów w poczekalniach ? 🙂 Zeby się dodatkowo zarazić / zarazic MOIM wirusem INNYCH ?.. :-)\r\nTylko po to, żeby dostac ZWOLNIENIE NA TRZY DNI, bo wiecej nie dają na nakaz Chorej Kasy ? :-)..\r\nGdy czuję, że nie „bierze” – wykonuję telefon do pracy, że mnie „nie ma” i po prostu pozostaję w domu, ostro zabierając się za leczenie. \r\nJak Bozia kazała, a Babcia nauczyła (dziś w przedszkolu tego nie uczą. Dzisiaj uczą wierszyków o Unii i pioseneczek o pedałach).\r\nNa wyleczenie się z KAŻDEJ influenzy – potrzebuję 4 (cztery) dni, zanim gorączka spadnie do 36,6 na mur, nie żadne tam 36,8 i juz lecimy do pracy…( wtedy murowane zapalenie płuc i dalszy..MIESIAC kaszlu i smarkania..)\r\nPic polega na WCZESNYM zareagowaniu juz na PIERWSZE oznaki, zamiast „bohaterskiego łażenia z gorączką i „prątkowanmia” po okolicy, jak robi wiekszość naszego ludzkiego bydełka, kichającego, smarkającego, KASZLĄCEGO nam w plecy w kolejce po chleb, kropelkując obficie, jak Maciek Stuhr w jego skeczu pt. „Pralka”… :-)\r\nDo tego oczywiście potrzebny jest termometr RTĘCIOWY, który pokazuje ZAWSZE dokładnie i zawsze TO SAMO. \r\nNiestety – zakazała go Bruksela :-)…Bo szkodliwy dla zdrowia :-)\r\nPotrzebny jest Asprocol na systematyczne rozrzedzanie krwi (mam nadzieję, że Bruksela go nie zakaże..), góra suchych dresów i innych kalesonów, koszul i CZAPEK (+ skarpety), 5 zmian pościeli, oraz ogrzewanie na full. \r\nI 3 zgrzewki wody mineralnej BEZ GAZU, trzymanej koło kaloryfera, żeby była LETNIA..\r\nDo tego rumianek, szałwia, ewentualnie nagietek, jeśli gardło daje popalić…\r\nCebula pokrojona w POLASTRY i cukier w misce (na sok).\r\nŁykamy NIE tak, żeby zaraz połknąc, bo NIE ŻOŁĄDEK mamy leczyc, lecz górne drogi oddechowe ! Na śluzówce ma zostawać ! A nie zjeżdżać rurą w kiszki, gdzie niepotrzebne !..Smarkamy przy tym i prychamy, oraz wentylujemy uszy w tę i z powrotem (jak płetwonurek), zeby jak najwiecej PAR z rumianku / szałwii / cebuli dostao się do zatok, kanałów nosowych, trąbek Eustachiusza.. LOGICZNE ?..\r\n\r\nI zupki (rosołki) z proszku, żeby nie pichcić długo. Troche chleba z masłem i miodem / dżemem. Zakładam, że jestem sam i nikt mnie nie obsługuje…Nikogo nie zarażam, nigdzie nie wychodzę na przeciągi, NIE KAPIE SIĘ ! = nie przewiewa mnie. mam mieć równo JAK NAJWYZSZĄ temperaturę ! Nie wolno ZBIJAĆ gorączki !\r\nTo GORĄCZKA zabija wiry i bakterie !.. PO TO ONA JEST !.. Ma SAMA minąć..\r\nNIE za sprawą „leków” :-)…\r\nPANIE DOCHTORZE ! :-))…\r\nGdy po kilku dniach, kolejna tabletka Asprocolu już nie powoduje pocenia się – pozostaję jeszcze dzień w domu, cały czas w czapce jeszcze i szaliku i skarpetach, ale już nie leżąc. I..to by było na tyle… :-)\r\nJak co roku :-)\r\nTo oczywiście, jeśli się ma ten luksus posiadania szefa, który NIE wywali z pracy BEZ przedłożenia mu „zwolnienia lekarskiego”, bo ja – żadnego nie przedkładam… W ostatecznosci biorąc z urlopu…\r\nA comiesięczny, przymusowo mi rabowany z wypłaty haracz o nazwie „składki zdrowotne” – traktuję właśnie, jak socjalistyczny rabunek…\r\nBo TAK należy go traktować – nie inaczej przecież…\r\nPłacę co miesiąc na tabuny „zawodowych chorych”…\r\nOraz na coraz bardziej aroganckie „pielęgniarki”.\r\nOraz „lekarzy”. tak mądrych, jak Pan Michał.\r\n\r\nBo gdy zaczyna mnie boleć którys z woreczków, co w moim wieku juz się zaczyna zdarzać 🙂 – TEŻ nie lecę zaraz do konowała, lecz po prostu robię GŁODÓWKĘ przez tydzień, pijąc odpowiednie ziółka…Oraz RUSZAJAC się i masując bolace okolice… Podobnie z piaskiem w nerkach i drogach moczowych.. Atak nerkowy miałem w zyciu tylko RAZ…10 lat temu. Zapamiętałem go dobrze. I podszkoliłem na te tematy. I nie sądze, żeby sie miało to kiedykolwiek powtórzyć…Bo wiem, jak mu przeciwdziałać.. To samo z kregosłupem. Szlajałem sie po ortopedach, neurologach i innych czarodziejach dwa lata, zanim się..nauczyłem, o co w ytym chodzi :-)…\r\nOstatni raz u „lekarza” byłem z powodu kregosłupa (w naiwnosci mojej..) jakieś 15 lat temu, wyobrażając sobie, że ortopeda wie więcej ode mnie :-)…\r\nTrzeba tylko być CZŁOWIEKIEM, a nie pojemnikiem na piwo, pochłaniaczem syfilisu z Telewizorni i czasopism ilustrowanych, z socjalistycznymi dyrektywami pomiędzy uszami, zamiast MÓZGU…\r\n\r\nUfff !!.. Ale siem wyżyłem ! :-)\r\nMam nadzieje, że JE Moderator mi to wybaczy na ten raz ? :-)…\r\nA cierpliwsi P.T.Czytacze dotrwali do końca i…wyciagneli jakąś naukę dla siebie…\r\nA innych nieco rozbawiłem :-)…\r\nDobranoc ! 🙂

 • Drogi Panie Gaianer.\r\nCo do kwestii mojej wiarygodnosci odnosnie moich kwalifikacji nie widze powodu dla ktorego nie mialbym sie uwiarygodnic wiec jesli jest pan naprawde zainteresowany bedzie pan wiedzial jak to sprawdzic nr mojego dyplomu 15315.\r\nOdpowiadajac na panskiego posta po pierwsze zakladam ze jest pan czlowiekiem mlodym w pelni zdrowym (tzn bez zadnych powaznych chorob uposledzajacych panski system immunologiczny) z drogiej jednak strony nie jest pan dzieckiem do lat 3 co warunkuje panska pelna dojrzalosc wyzej wymienionego uklad oraz ze nie jest pan w wieku podeszlym co rowniez ow uklad w wiekszosci przypadkow oslabia co kaze mi sie jak najbardziej z panskimi metodami leczniczymi co najmniej zgodzic.\r\n\r\nnie wdajac sie w szegoly immunologii fizjologi oraz cytofizjologii jest pan jak najbardziej zdolny do obrony przed znakomita wiekszoscia drobnoustrojow na codzien atakujacych panski organizm powiem wiecej metody przez pana wymienone O ZGROZO!!! sa powszechnie uznanymi (rownierz przez zlowieszcza WHO) w swiecie medycznych degeneratow (zapraszam do lektory artykulow naukowych na stronie http://www.mp.pl gdzie co prawda teoretycznie trzeba sie zalogowac jako lekarz ale w praktyce nikt tego nie sprawdza choc oczywiscie jezyk i informacje tam zawarte wymagaja od czytelnika pewnej dozy wiedzy i inteligencji).\r\nniestety jak juz wyzej wymienilem (byc moze zbyt emocjonalnie) dzieci osoby starsze osoby z grop szczegolnego narazenia na owe czynniki oraz osoby immunoniekompetentne nie posiadaj szczesicia posiadania owego wspanialego najlepszego jaki istnieje bo naturalnego systemu obrony ktorym pan dysponuja.\r\nmam nadzieje ze nie posunie sie pan tak daleko w wierze w swoja wiedze medycznie tajemna azeby odmawiac owym osoba pomocy nas czyli lekarzy i nie bedzie sie pan upieral ze panskie metody sa jedynie sluszne ( nadmieniajac iz ja osobiscie majac jak mniemam wiedze niepomiernie na ten temat wieksza od pana nie zakladam) i ze nie stanie sie pan przyczynkiem zadnego zgonu\r\n\r\nco do panskiego Asprocolu czyli popularnej aspiryny mam wrazenie ze rowniez nie odkryl pan zadnej ameryki i wciaz od wielu wielu lat jest to jeden z najchetniej zapisywanych lekow na przeziebienie (gdyz tak naprawde o takowym mowimy a nie o grypie o ktorej sie pan wyzej wypowiada w sposob ktory sugeruje iz nie przechodzil pan owej infekcji od wielu lat i nie rozroznia co normalne dla wiekszoscie spoleczenstwa infekcji grypy od zwyklego przeziebienia O NIEBA TO JEST ROZNICA) \r\n\r\nco do panskiego podejscia do skladki zdrowotnej nie chcialbym sie wypowiadac gdyz prawdopodobnie w wielu punktach mialbym z panem poglady podobne w wielu prawdopodobnie roznilibysmy sie jednak nie jest to temat naszej dyskusji:)\r\n\r\nco do wplywu szczepionek na rozwoj autyzmu odsylam pana do literatory naukowej gdzie zeczywiscie istnialo takowe podejrzenie ktore jednakowo ostatecznie zostalo obalone w sposob statystyczny ktorego oczywiscie moze pan nie resektowac ktory oczywiscie nie jest idealny czekamy jednak na panskie propozycje lepszej metody z niecierpliwoscia pelni nadzieji iz przyczyni sie pan tym samym do polepszenia standartow naszej pracy i przypominam jeszcze raz iz swiadomi jestesmy (my lekarze ) iz KAZDY lek to nie panaceum cudowny srodek przynoszacy tylko korzysci\r\n\r\nkonkludujac \r\n\r\nprawdopodobnie nie wyczerpalem wszystkich pana zagadnien i watpliwosci w kwestii slusznosci istnienia naszego zawodu dlatego jeszcze raz apeluje do panskich pogladow o bezkompromisowosc w zwiazku z wlasna osoba i po pierwsze primo \r\n-nie wzywanie karetki pogotowia w zadnym wypadku rowniez dysfunkcji panskiego systemu sercowo naczyniowego ( kotre to dysfunkcje sa podstawowa przyczyna zgonow w krajach rozwinietych)\r\n-rzucie kory debu (z ktorej to wyekstrachowano kwas acetylosalicylowy metodami jak najbardziej zgodnymi i wykorzystywanymi we wspolczesnej medycynie) zamiast przyjmowania zlych trujacych zapisywanych wylacznie w zlej intencji przez nas lekarzy TABLETEK\r\n-omijanie kazdej bez wyjatku instytucji zdrowia publicznego rownierz w wypadku urazu (bo przecież techniki chirurgiczne oraz urazowe rzadza sie tymi samymi wytycznymi co kwest

 • *\r\nomijanie kazdej bez wyjatku instytucji zdrowia publicznego rownierz w wypadku urazu (bo przecież techniki chirurgiczne oraz urazowe rzadza sie tymi samymi wytycznymi co kwestie szczepien)\r\n\r\nkonczac tym razem juz naprawde uwazam ze nie sposob wyczerpac tego tematu w kilku postach i juz po raz ostatni pisze w sposob mimo wszystko dosc zgryzliwy za co przepraszam \r\nnie uzurpuje posiadania przez spoleczenstwo lekrzy swoistej wiedzy ostatecznej w kwestiach zdrowia czlowieka jednakrze teorie spiskowe jakobysmy starali sie na sile komus zaszkodzic na dodatek za jakies niebotyczne pieniadze placone nam przez korporacje jest mi i mojemu srodowisku jak najbardziej uwlaczajace na szczescie w polskim prawie istnieja bardzo jasne wytyczne uniemozliwiajace zmuszenie chorego do leczenia i cale tony przepisow broniacych jego praw\r\nco powie pan natomiast na przyklad w ktorym osoba chora na chorobe zakazna bez zadego skrepowania z pelna swiadomoscia zaraza innch nie ponoszac w zwiazku z tym zadnych konsekwencji czy rozwniez w tym wypadku uwaza pan iz nie powinnismy (i mam tu na mysli nas jako spoleczenstwo nie nas jako lekrzy ) przeciwdzialac takim sytuacja? zostawiam pana z tym tylko jednym pytaniem czekajac niecierpliwie na panska odpowiedz z wyrazami szacunku 🙂

 • Panie Michale!!!!\r\n\r\nPisze Pan, zeby szczepic, bo na grype umiera rocznie 100 milionow ludzi. Pisze Pan rowniez, ze szczepionka dziala. Moje pytanie do Pana – skoro szczepionka dziala to czemu Ci ludzie nadal co roku umieraja? \r\nGdyby te „cudowne” szczepionki dzialaly to nie bylo by tylu zgonow.

 • widzę,że myślicie jak i ja-musimy się temu przeciwstawić natychmiast,wejdźcie swinskasprawa.pl i zapiszcie się grupy na facebook-założymy stowarzyszenie i partię,jest spotkanie 8.11.2009(nd) w Krakowie dla tych co chcą coś zrobić-piszcie w tej sprawie na :cheswaw@gmail.com

 • Witam wszystkich.\r\nPo przeczytaniu zamieszczonych tu postów chciałem i ja dołączyć swoje 3 grosze.\r\nPo pierwsze, szczepienia wprowadził jeśli się nie mylę Ludwik Pasteur. Nie w celu żeby ludziom szkodzić tylko żeby ich szczepić czyli uodparniać na ospę, potem już poleciało, czyli szczepienia na inne choroby. Pewne choroby udało się dzięki temu zażegnać lub przynajmniej uodpornić na nie ludzi. I chwała mu za to. Ale to nie oznacza że dziś jacyś źli ludzie nie mogą tego dobrodziejstwa wykorzystać żeby innym zaszkodzić. I tu myślę jest pies pogrzebany. Kłócić się nad tym czy taka czy siaka szczepionka jest dobra czy nie uważam za stratę czasu. Znam małżeństwo lekarzy którzy oboje zachęcali mnie żeby się nie szczepić (na grypę). Z drugiej strony w tym samym dniu w telewizji usłyszałem głos lekarki szczepić i jeszcze raz szczepić. (również mowa o grypie).\r\nZ mojego doświadczenia powiem tak, co roku na przełomie grudnia i stycznia miałem grypę, ustępowała dość szybko pozostawał tylko kaszel który męczył miesiąc może z hakiem. I tak było co roku, aż postanowiłem z tym coś zrobić i się zaszczepiłem. I szczepiłem się przez 4 lata i o dziwo miałem spokój i nie zachorowałem przez ten czas na grypę. w piątym roku szczepić się nie byłem i grypę miałem z powrotem. Potem wyjechałem do Anglii i się już nie szczepiłem ale tu mnie żadna grypa nie złapała, dopiero w tym roku złapałem od chorej Angielki która zamiast siedzieć w domu jak zalecają ulotki które dostaliśmy w pracy, (Polakom tłumaczono tekst na polski) przyszła do pracy i kaszlała cały tydzień. Zarażając wszystkich pracowników. (mało tego nawet jak ktoś jest chory i podejrzewa u siebie grypę ma nie chodzić do doktora tylko z domu dzwonić a nie chodzić i zarażać, tak głoszą Angielskie instrukcje). No jak widać niektórzy Anglicy po Angielsku nie rozumieją i przychodzą do pracy. Wystarczyła jedna głupia osoba i po tygodniu w pracy kaszel mieli już wszyscy,(i w większości też pracowali dalej), dzięki czemu będzie chora cała lokalna społeczność nie dalej niż za miesiąc. Ja sam straciłem głos i siedzę w domu i się kuruje. (Wziąłem 3 dni urlopu, bo miałem do wykorzystania 6, a oni w nagrodę zwolnili mnie z pracy)(tak wygląda trzymanie się instrukcji, ale mam ich w d…., nie ta firma to inna, pracy nie brak).\r\nWracając do szczepień na jednym z filmów pokazano że można wszczepić czipa ludziom pod pretekstem szczepionki, (bez ich wiedzy i ZGODY) myślę że to już niedługo nastąpi. A czy ktoś nas chce wykończyć używając szczepień tego nie wiem, ale nie można tego wykluczyć. Co nie znaczy ze wszystkie szczepienia są złe. Tu się zgadzam z Panem Doktorem odnośnie szczepienia dzieci, (choć ilość szczepień serwowana dzieciom przeraża sama ilością, a czy nie dodano jakieś nie potrzebnej do całego arsenału? i jeszcze szkodliwej? Tego też nie potrafię na dzień dzisiejszy stwierdzić). Co do posunięć zmuszających ludzi do przyjmowania szczepień, to prawa pacjenta pozwalają na leczenie takie jakiego sobie życzy pacjent lub nie życzy, ale jak ktoś słusznie zauważył w okolicznościach nadzwyczajnych można będzie zmusić wszystkich (czy też starają się o to jeśli jeszcze nie jest zatwierdzone), by w pewnych okolicznościach nie liczyć się z prawami pacjenta i szczepić każdego. (Myślę jednak że sprawa koncernów farmaceutycznych i decyzji podjętych na rzecz szczepień, jest związana głównie z kasą za szczepienia).\r\nObejrzyjcie sobie na youtube filmy o aspartamie, jak go wprowadzono, po co i dlaczego, kto na nim zarobił (Pan Rumsfeld wiceprezydent USA w rządzie Busza) i czy kogoś obchodzi zdrowie ludzi jeśli w grę wchodzą pieniądze i to ogromne pieniądze? Myślę że tak jak aspartam mogą nam teraz wcisnąć szczepienia, pół biedy jeśli tylko na nich zarobią, gorzej jak zaczną szkodzić zamiast pomagać.\r\nDziękuję

 • szczepienia to tylko kasa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1nasze dzieci truja i nikt nie potrafi sie przeciw stawić taki wybralismy sobie rzad

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*