Koniec z nudą na przystankach
Posted on
Telefon do przyjaciela, liczenie samochodów czy włączony odtwarzacz MP3? A jak wy umilacie sobie czas spędzany co dzień w oczekiwaniu na autobus/tramwaj/pociąg? Doświadczenie uczy, że gdy chodzi o walkę z nudą, ludzka kreatywność jest wręcz nieograniczona. A oto i dowód:
Powyżej widzimy pomysł speców z Yahoo. Zamontowali oni na 20 wiatach przystankowych w centrum San Francisco wielkie ekrany dotykowe, na których osoby czekające na autobus mogą pograć w proste gry logiczne i zręcznościowe. Szpanerskie? To nie koniec atrakcji! Otóż podczas gry ludzie z różnych przystanków rywalizują ze sobą, zdobywając punkty. Okolica, której mieszkańcy będą mieli ich na koniec miesiąca najwięcej, zostanie nagrodzona plenerową imprezą!
Oczywiście ekrany przy okazji pełnić będą funkcje reklamowe, ale i ta komercyjna skaza nie jest w stanie popsuć ogólnej „zajebistości” tego pomysłu.
źródło: sfexaminer.com
PODOBNE ARTYKUŁY
Gadżety
Autobus Tindo
W Australii swoje kursy rozpoczął „słoneczny” autobus zaprojektowany przez New Zealand-based Designline International. Autobus sam w sobie nie zawiera ogniw słonecznych, jest zaopatrzony w potężne akumulatory i silnik elektryczny. Żielona energia generowana jest
Nowinki technologiczne
Ekran Displax wieszczy koniec myszki i klawiatury
Nowy rok przynosi nowe trendy. Wszystkie serwisy technologiczne atakują nas frazami „multitouch” czy „tablet”, na każdym kroku widać zatrzęsienie produktów, chcących zbić kapitał w oparciu o te słowa. O tablecie już trochę
Nowinki technologiczne
Koniec strachu
Czy to możliwe aby wszystkie nasze lęki zniknęły za sprawą jednej małej tabletki? Jak na na razie to tylko science fiction, ale dzięki badaniom naukowców z Weizmann Institute of Science w Rehovot w Izraelu,

Pingback: Touchscreen w kinie
Pingback: Zapachowe gry
Pingback: The Flinstones: reaktywacja