HTC Touch Pro2
Posted on

„Sukcesu zależy od ludzkich interakcji”, możemy przeczytać na stronie HTC. „Często można uzyskać więcej, więcej zrobić, korzystając z szybkiego połączenia lub spotkania <<twarzą w twarz>> niż w łańcuszkach e-maili. Więc dlaczego wszystkie biznesowe modele telefonów zdają się ignorować tą ważną funkcję, jaką są rozmowy?”
Touch PRO2 oczywiście potrafił połączyć te dwie rzeczy i z taką samą troskę i uwagę przywiązuje do rozmów, jak do wiadomości przez nas wysyłanych.
TC Touch Pro2 został stworzony, aby zastąpić starszy model i wnieść nieco świeżości do oferty producenta. Po co tworzyć nowe modele, skoro można ulepszyć stare? Telefon został lekko zaokrąglony, a jego slider rozsuwa się teraz prawie do 90 stopni, tworząc centrum multimedialne, które możemy postawić na biurku np. podczas oglądania filmów.
Jedną z najważniejszych innowacji, jakie wnosi, jest technologia HTC Straight Talk, czyli „zintegrowana obsługa emaila, głosu i telefonu głośnomówiącego”. Model ten może służyć jako narzędzie do przeprowadzania telekonferencji głosowych – wystarczy położyć go na stole czy biurku ekranem do dołu, a aktywowany zostanie umieszczony w tylnej ściance głośnik oraz dwa mikrofony. Urządzenie wyposażone jest w klawiaturę QWERTY.
Ciekawą właściwością książki kontaktowej telefonu jest przypisanie do poszczególnych pozycji historii połączeń i SMSów.
Zdecydowanie po zapoznaniu się z informacjami na stronie producenta można odnieść wrażenie, że nic tak nie odpowiada naszym potrzebom, jak Touch Pro2
Specyfikacja techniczna:
- sieć – GSM 850/900/1800/1900, HSDPA 2100,
- wymiary – 116 x 59 x 17 mm,
- waga – 175 g,
- ekran – TFT, dotykowy, 65 tys. kolorów, 480 x 800, 3,6 cala,
- pełna klawiatura QWERTY,
- TouchFLO 3D,
- akcelerometr,
- rozpoznawanie pisma,
- 288 MB RAM, 512 MB ROM,
- procesor Qualcomm MSM7200A 528 MHz,
- WiFi,
- Bluetooth 2.0 z A2DP,
- miniUSB,
- Windows Mobile 6.1 Professional,
- aparat – 3 Mpix, Auto Focus,
- kamera do wideo połączeń,
- wbudowany GPS,
- wyjście TV,
- bateria 1500 mAh,
- do 348 godzin czuwania,
- do 7 godzin rozmowy.
Telefon ma pojawić się w sprzedaży na początku lata. Żeby zapoznać się ze szczegółami zapraszam na stronę podaną w źródłach.
źródło: HTC
PODOBNE ARTYKUŁY
Gadżety
HP TouchSmart tx2 – Touch the future now!
Otrzymaliśmy bardzo ciekawą informację prasową o najnowszym komputerze HP z dotykowym ekranem. Mowa tu o modelu HP TouchSmart tx2! Na początek zapraszamy Was do obejrzenia krótkiego filmiku: Z pewnością ogromną zaletą tego notebooka
Gadżety
PMP z dotykowym ekranem
Idealny pomysł na prezent pod choinkę – PMP od Energy Sistem. Teraz św. Mikołaj ma na magazynie nowy model z dotykowym ekranem - Energy Sistem 4040 Touch. Składa się on z 2.8-calowego dotykowego ekranu QVGA
Design
Energoklips!
Saverclip – to małe urządzenie przypięte do kilku kabli nie dosyć że je porządkuje, to pokazuje nam ile energii akurat zużywamy, ile tracimy i ile możemy zaoszczędzić wyłączając np: monitor czy
Świetnie się prezentuje, wreszcie coś funkcjonalnego i ładnego zarazem. Duży wyświetlacz robi wrażenie (mamy konkurencję dla xperii X1 – ale w sumie ją też wyprodukował HTC, pomimo że pod znakiem SE ) Wszystko działające pod systemem Windows Mobile, który choć ma swoje wady, oferuje mnóstwo aplikacji na niego, które można znaleźć w sieci
Jak dla mnie cudeńko. Ciekawe ile będzie kosztował, o ile w ogóle przybędzie do Polski ;/